Olemme lähdössä Fuengirolaan toukokuussa 4-vuotiaan lapsemme kanssa reiluksi viikoksi. Etsimme miellyttävää hotellia Fuengirolan rannan läheltä ja niin ikään keskustan läheltä. Olemme miettineet Confortelia, Pyriä ja Los Piramidesia. Onko teillä kokemuksia tai vinkkejä? Mitä suosittelisitte? Aamiaimahdollisuus, lastenallas ja rannanläheisyys sekä siisteys plussaa... Olen todella kiitollinen asiallisista vastauksista:-)
Hyvä hotelli lapsiperheelle?!?
ekakerta1
3166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olimme viime kesänä neljän lapsen kanssa Hotelli Las Palmerasissa. Sijaitsee rantakadulla keskustassa. Uima-allas ja lastenallas. Puolihoito oli ihan ok.
Olen ollut myös Confortelissa, joka on Los Bolichesissa. Pieni uima-allas. Vain aamuaurinko paistaa sinne. Tilavat huoneet. Hyvä aamupala.
Kiitos vinkeistä, pistetään korvan taakse.... kertokaahan muutkin kokemuksia, niin hyviä kuin huonojakin:-)
Fuengirola Beach Miramar-ostarin lähellä: rauhallinen, siisti huoneistohotelli lähellä rantaa ja kävelymatkan päässä keskustasta (oletan että lapselle on rattaat). Hyvä hinta/laatusuhde