Pikkainen kalluppi! Joko ootte astunneet tänä kevväänä koeran paskaan?
MIltä se tuntu?
Miltä se näätti?
Haesko pahalle?
Veitkös torttua kylläänni?
Kertokeepa kakkakokemuksia, tien väetöskirjoo Paavo Väyrysen kanssa, aeheena keskustan vaalitappio.
MIltä se tuntu?
Miltä se näätti?
Haesko pahalle?
Veitkös torttua kylläänni?
Kertokeepa kakkakokemuksia, tien väetöskirjoo Paavo Väyrysen kanssa, aeheena keskustan vaalitappio.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Yksi henkilö astunut kakkaan.
Silkkaa sonnassa rämpimistähän tämänpäivän Suomessahan kaikki on Herrat kuorii kermat ja kansa maksaa. Silkkaa ulostetta riittää myös koirilta / kepu kantturoilta, kaiken maksaa Pienituloiset ja työttömät Hyvätuloiset vaan hykertäää Ei järki päättäjien päätä pakota. vielä???
Ihmisjäte, nimeltä Savokki !
Joo se pottukoira tiäl terve,,kyllä koiranpaskaa oon syöny. Kusiaho anto haasteen ,oli raikkaan makuista
Joka kevät sama juttu....sille ei nyt vaan voi mitään.Katso mihin astut ,kaikki ihmiset ei ole niin fiksuja että ottaisivat kakat pussiin.
Kovasti oon yrittänä suaha koeran paskommaan pussiin, ee onnistu. Pytylle se oppi, vuan pussiin ei.
persreiätön koera ni kakkakeskustelut vähenöö
Uimahallin ja urheilukentän välinen osa, siitä on tullut koirien paskatuskangas. Seuratkaa kun samat ihmiset paskattaa siinä isoja hurttejaan. Käykää ottamassa kuvat ja laittakaa lehteen. Eivät viitsi kerätä paskoja pusseihin.
Ota itse kuva ja laita lehteen,täh, häh.
Astuin pottukoiran paskaan!!!!
Suksi kuuseen.
Pottu on paras, joten koeta päästä sitä yli.