kiimanen 13v poika etti skypeseuraa ;)

tulkaa skypee videopuheluun tekee tuhmia juttuja 11-14v tytöt ja pojat ;)
skype: leevialavesas123 lisätkää ja tulkaa nytte heti sinne ;)) oon siellä koko illan ;)))))
2153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kummiski joku pedo

Äänestä

Tulen, mulla ei camia mutta tuun koneelle kun vaimo antaa. Skype: Pertti65v

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiimanen 13v kirjoitti:

tulkaa skypee videopuheluun tekee tuhmia juttuja 11-14v tytöt ja pojat ;)
skype: leevialavesas123 lisätkää ja tulkaa nytte heti sinne ;)) oon siellä koko illan ;)))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu