Alkaa ulkonakin olla jo lämmintä kimppailuun.........
Kiinnostaako muita rakastella/ harrastaa kimppoja ulkosalla............ ?????
Kevättä rinnoissa
11
1011
Vastaukset
- pekulits
mua kiinnostaa, asun riksuss
- luonto kutsuu
Avaus on avean laakea ilman minkään asteista yksilöintiä sen suhteen millainen kimppanautiskelu avaajaa kiinnostaa. Kimppoja on niin suuri määrä erilaisia.
Jotkut ovat enempikin voyeristejä ja nauttivat kun toiset katselevat touhujaan vaikkapa luonnossa ja samalla katselijat (usein vain miehiä) harrastavat itsetydytystä lähietäisyydellä.
Toisinaan joku nainen saa nautintoa ottamalla suihin perä-perään edes takaisin monilta miehiltä ja heitä masturoimalla, samalla kun saa kalua takaapäin ja jotka lopuksi laukevat hänen päälleen.
Toiset haluavat vain bi-henkisen naisen kolmanneksi, tai pariskunnan tai jotkut haluavat miehen jne. variaatioita on paljon.
Sitten noissa luontopuhissa tautien lisäksi, on tuntemattomien kanssa riskinä tulla filmatuksi salaa ja löytää itsensä netistä. Järkeä ja malttia nautiskeluun. No tuota..........
Kysymyshän oli, että kiinnostaako muita rakastella/ harrastaa kimppoja ulkosalla !
Käsittääksemme avauksessamme ei ollut mitään mahdollisuutta ajatella tirkistelyä, ainoastaan ryhmäseksin harrastamista luonnossa !
Jos joku nyt haluaa analysoida-/ tilastoida ihmisten taipumuksia, niin siitä vaan :D
Meitä kuitenkin kiinnostaa tuo luonnossa rakastelu, kahdestaan tai porukalla :)- JPT-HKI
Hei mistä päin olette ? Uskoakseni tosin etsinette paria, ette vain miestä mukaan leikkeihinne? Itse asustelen pk-seudulla ikää noin 40 ja kokenut kimppaleikkien harrastaja. Luonto on toinen kotini, joten en kavahda "ilkeitä" mänkiäisiä, mitkä saattavat kavuta pitkin selkää hekuman hetkellä :) En ole vielä rekistöröinyt itseäni tännr, mutta teen sen, jos on tarvis. Toivon, että naisesi on saanut tänään mukavia yllätyksiä munistaan ;)
- Roger7
Moikka! !Minua kyllä kiinnostaa mukaanne luonoon... drilliand(at)gmail.com
- sukka.nauha
Todellakin! Jos vaikutatte pks, voidaan jatkaa yv:nä. Mekin siis luontoretkeilevä pari ;)
- turkulainen pariskun
Olisi hyvä laittaa paikkakunta jos hakee toista paria luontoon kimppailemaan tai oliko aloitus vain kysymys harrastaako muutkin ulkona touhuamista :)
Me olemme 52/54v pariskunta turusta ja ulkona paneskelu kiinostaisi kovinkin jos täällä on turkulaisia jotka osaisivat neuvoa jonkun paikan niin voisimme tulla. - Mitenkäs?
Miten jatkaa ilman yhteystietoja?
- kokenut3
Mitenkäs? kirjoitti:
Miten jatkaa ilman yhteystietoja?
No mietipä sitä, Laatuvalvoja.
- Turvaseksiä
Mitenkäs? kirjoitti:
Miten jatkaa ilman yhteystietoja?
Se on sitä turvaseksiä
Eli halutaan ilmoitella mutta ei haluta muuta. - lenkkeilijä50
turkulainen pariskun kirjoitti:
Olisi hyvä laittaa paikkakunta jos hakee toista paria luontoon kimppailemaan tai oliko aloitus vain kysymys harrastaako muutkin ulkona touhuamista :)
Me olemme 52/54v pariskunta turusta ja ulkona paneskelu kiinostaisi kovinkin jos täällä on turkulaisia jotka osaisivat neuvoa jonkun paikan niin voisimme tulla.Tulkaa savojärvelle, (kuhankuono) ulkoilemaan, siellä on laavuja ja saunakin kesäkuussa käytössä päivisin.. ja tietysti uinti ja nainti
Toki dogging on myös ok
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 371822
- 50818
- 69786
- 108740
Kuka varasti Sisun rahat
Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!7661Miten sulla on niin kaunis
Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t33639Ajattelen sinua
vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu27580Taas on Festarit ohi ja saatu toisten muijia kylläseksi asti
2 päivää täyttä jytinää ja rytkettä kyllä kelpaa vielä Kaupunkin tukemana.15569Olen työtön ilman työnhakuvelvoitetta
Saan 600e/kk. En voi tehdä töitä. En osaa laittaa ruokaa. En pysty kävelemään tai olemaan jalkeilla tuntia pidempään.141481- 52475