taloon. Olisitko valmis? Millä ehdoilla?
tuttu oli sitä mieltä, ettei kukaan suostu
tuttu oli sitä mieltä, ettei kukaan suostu
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
rengiks vai muutaki?
kaikki työt kuuluu pakettiin
minä tarviin myös miehen(olen nainen) eiköhän me sopuun päästä;)en ole täältä renkiä etsimässä;)
se semmoinen...? Annappas kun nuuskiskelen ensin...
kolmetuntiset työpäivät ja kolmepäiväiset työviikot
:D:D:D;)
juu, en maksa palkkaa
saat tavanoimaiset palvelut joita naiset tarjoaa, pyykki. ruoka...
intohimoa, jännitystä, arkea, riitelyä jne.
niitäkin :)
hyvä hyvä, kaikki naiset eivät tänä päivänä tarjoa edes näitä...
multa sais koko paletin, mut kukaan ei huoli
Okei: tarjoan koulutetun, omillaan toimeentulevan, itsestään huolehtivan, puheliaan, hauskan ja älykkään, mutta perusvireeltään sivummalla viihtyvän miehen, joka ymmärtää jotain myös autoista ja jolla vasarakin pysyy kädessä. Vastuita on menneestä elämästä, mutta niistä ei edes haluta eroon. Minulla on miehen menot, ja naisilla on yleensä naisten kotkotukset, se on selvää eikä aiheuta natinaa kumminkaan puolin. Raitis.
Soppariainesta? ;)
oon jo ihan innoissani, onko sunlaisia oikeesti
No, mitäs minulle on kaupassa luvassa?
pääset ikeen alle suuret kengät täytettäväksi minut, ihanan naisen
Jahas, neuvottelutauko! Kaksi ensimmäistä epäilyttää, kolmas on selvä valttikortti! :)
tuttu tais olla oikeessa
"saat tavanoimaiset palvelut joita naiset tarjoaa, pyykki. ruoka…"
"intohimoa, jännitystä, arkea, riitelyä jne."
Nämä menevät myös positiivisen puolelle. Ehdottomasti.
Tarkenna vähän tarjouksen kohtia "ikeen alle" ja "suuret kengät täytettäväksi"! Mitä tarkoitat näillä?
ei niitä tähän viitti kirjottaa, joku tuttu voi tunnistaa.
lähden viettämään lauantaipäivää, mukavaa sellaista sinullekin :)
Omakehu haisee... Ällöttävää.
ei kiitos mulle. ei kiinnosta toisten kersat.
Hyvä apr,
pahoitellen toteamme neuvottelujen päättyneen. Syinä tähän pidämme vastapuolen edellyttämää epäedullisen aseman tavoittelemista neuvottelukumppaniin nähden sekä mielestämme neuvottelujen onnistumisen kannalta keskeisten tietojen kertomatta jättämisen.
Haluamme kuitenkin mainita, että suotuisan neuvottelutuoksen saavuttaminen olisi voinut olla mahdollista toisenlaisten olosuhteiden vallitessa. Kiitämme prosessiin käyttämästänne ajastanne ja huomautamme, että jätämme edellä esittämämme tarjouksen edelleen avoimeksi ja mahdollisten kolmansien osapuolien tarkasteltavaksi.
Kunnioittavasti,
Hyvää lauantaita myös sinulle ;)
AP oli mies tietenkin.On lusinut jo niin monta vuosikymmentä ettei osaa enää ajattellakaan kuin toista miestä elämänkumppaniksi. Onnea vaan ja kysele vaikka sörkästä.
katkero
ja onhan niitä kokelaita tyrkyllä ollukki, pikkupuun tekijöitä, mutta kun mulle ei kaikki kelpaa. Koeajan jälkeen on päässeet kokeilemaan jotain muuta, semmosta mikä niiden rungolle näyttäs olevan helpointa, elikkä emäntien perässä kulkeminen, ja pirtin sohvalla makuu.
Ruoka on kyllä kelvannu, ihan on rohkiruokaseksi osottautuneet ja sen jälkeen tietty hyvin rauhoittavat ja ylipitkät päikkäri.
Joo, että tömmöstä ongelmaa pukannu, mutta se oikea vielä puuttuu.
Kokeilunhaluisille tiedoksi, luoja ei laiskoja elätä, enkä minäkään ;o).
Varmaan kannattaisi aloittaa ihan kokeilujaksolla ja sitten sen lopullinen shoppari tehdään maistraatissa tai kirkossa. ;)
Toki siihen voi liittää vielä lisäosion jos tahtoo.
Tärkeintä on varmaan se hyvä lempeä kohtelu puolin ja toisin niin syntyy pitkäaikainen hyvä sopimus mikä kestää. :)
Onnea neuvotteluihin ja kokeilujaksoon ;)