Minä sitä tässä olen paljon ihmetellyt kun kaikissa missien kuvissa patsastelee se varmaan nelikymppinen mummo. Onko se niin huomiohakuinen vai miksi sen pitää tunkea itsensä nuorten kauniiden neitojen keskelle aina sillä samalla hymyllä kieli hampaiden välissä. Ällöttävää on. Jos sitten se on joku niiden apuri niin eikö voisi pysyä pois kuvista. Ei ketään kiinnosta sitä katsella.
Mikä se sunniva tai sunneva on?
sunnineva
1
201
Vastaukset
- Livinia
Huomionhakuinen on. Vetää miss suomi -kisaa vain saadakseen omalle vaatekaupalleen näkyvyyttä. Värvää missejä kauppansa näytöksiin ja kuvauksiin ja palkaksi missit saa vain kymmenien eurojen lahjakortteja kyseisiin liikkeisiin. Pilannut koko kisan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1296441Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie726328Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766225Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3474016Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532452Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62379Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 131359
- 1901156
- 64980