Minä sitä tässä olen paljon ihmetellyt kun kaikissa missien kuvissa patsastelee se varmaan nelikymppinen mummo. Onko se niin huomiohakuinen vai miksi sen pitää tunkea itsensä nuorten kauniiden neitojen keskelle aina sillä samalla hymyllä kieli hampaiden välissä. Ällöttävää on. Jos sitten se on joku niiden apuri niin eikö voisi pysyä pois kuvista. Ei ketään kiinnosta sitä katsella.
Mikä se sunniva tai sunneva on?
sunnineva
1
197
Vastaukset
- Livinia
Huomionhakuinen on. Vetää miss suomi -kisaa vain saadakseen omalle vaatekaupalleen näkyvyyttä. Värvää missejä kauppansa näytöksiin ja kuvauksiin ja palkaksi missit saa vain kymmenien eurojen lahjakortteja kyseisiin liikkeisiin. Pilannut koko kisan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1214580Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv692642Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801675Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91156- 66872
- 45865
- 21863
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu120833Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N67817Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789