Kyllä on uuvuttavan väsyttävä tämä nykyinen selostaja. Urheiluselostajan kuuluisi olla innostunut selostamastaan kilpailusta, muttä tätä pelleä taitaa vain vituttaa koko laji. Ainakin siltä se kuulostaa. Kyllönen sai katsojatkin innostumaan omalla innollaan ja lennokkaalla selostuksellaan. F1 hiipuu sohvalla nukkuessa jos Kyllönen ei tule takaisin.
KYLLÖNEN TAKAISIN
F1stara
262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kyllä tuon Oskun voisi hyllyttää. Lätisee typeriä, sekoittaa kuskit eikä huomaa edes kisatapahtumia. Bottas ohitti TV-kuvassa näkyvästi Räikkösen. Bottasta näytettiin sen jälkeen vielä toista kierrosta TV-kuvissa. Osku ei edes huomannut ohitusta vain puhui Bottaksen vaikeuksista. Vasta kun Force India -kuski ohitti molemmat heräsi Oskukin sopertelemaan.
Selostus on alarvoista, kaunaista ja hävettävän läpinäkyvää.
Mikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .ei ikinä kullista takaisin ,nukahdin aina kesken lähetyksen kun kullinen huusi ihan sairaasti martinlaakson mmmiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmkaaaa.