Tytöt Kikkailee

Oon -99 poika. Pistäkää kikkine nii saattaapi kolahtaa koht kikkii viesti. Mielellään -99/00 tytöt:P
999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tuu kikkaa:) riinahh_

Äänestä
  • Koht kai:D mistäs päi oot?

    Äänestä

jellybabei :D

Äänestä

Iitu19

Äänestä

Iitu190

Äänestä

sarppasd

Äänestä

hei sä ime moloa vitun homoa

Äänestä

saraauuw

Äänestä

karoohh_

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tylsäsunnuntai-ilta kirjoitti:

Oon -99 poika. Pistäkää kikkine nii saattaapi kolahtaa koht kikkii viesti. Mielellään -99/00 tytöt:P

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu