Ajattelen vähän väliä söpöä ja pehmoista olemustasi. Ihanat hiukset. Mitkä silmät. Ja kun katsoin sinua joskus silmiin, mikä kipinä siinä hetkessä oli. En pysty unohtamaan sitä. Kaunis hymy. Olet samaan aikaan kovalla ulkokuorella varustettu, mutta sisälläsi asuu herkkä ja iloinen pikkutyttö. Avoin ja luottava.
Näytät niin ihanalta
Mieheltä naiselle
412133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Minkä ikäinen tää pikkutyttö on?
Sisäinen tyttö ehkä 10-12 vuotias. Nainen itse selvästi vanhempi. Seeelvästi!
usein näitä sisäinen 12 ulkoinen 42 paaha kombo
Mietin joskus että miten ihmeessä hiukset poninhännällä voi näyttää niin hyviltä jollakin. Ihan pimeetä. Löysähkö poninhäntäkampaus. Ja niin täydellinen.
No, mun mielest toi ei enää oo kohteliaisuus. Aloitus oli just nappiin, mut pitikö siihen lisätä toi.
Ai, luulin ettet tykännyt kun pidin hiuksia poninhännällä, vaan ennemmin auki...
ajattelen sin ua ihanaa rakkautta...
http://www.youtube.com/watch?v=bK5brALGZJE&list=UUGqciSy0F1_Ze63l900eMbw
Sana hallussa.:-}
Mä sitä naista tarkoitin ;)
En mitenkään voi kertoa naisen ikää. Kyllä se nainen on. Ei tyttö enää. Mutta ei tätikään. Ei lähellekään. :)
Siis täh? Ei täti oo aina vanha. Mut jos pelkäät iällä paljastavasi liikaa, niin anna olla...
Annan olla. Mutta tuli vielä mieleen, että sillä on todella kaunis ääni.
Nonniin. Melkein jo tunnistin itseni tästä mut ääni on kuin viskiä 50 vuotta juoneella ja röökiä vetäneellä laitapuolen kulkijalla niin ei ollut mulle :D
Onpas ihanasti sanottu, ihanaahan se olis jos tuo olis mulle, mutta maailmassahan on niin paljon tuommoisia ihania naisia että uskaltaako tätä aloitusta mennä omimaan. Mutta vois siis olla mullekin. Ja hänestäkin voisin jotain yhtä ihanaa kirjoittaa.
Mutta kyllä nyt on mentävä nukkumaan, vaikka lomapäivä huomenna onkin. Hyvää yötä.
Kerropa tämä sille ihanalle naiselle irl. Voi tuottaa enemmän tulosta, molemmille ;)
jänskätti tätä lukiessa. Huh, olen ehkä tuota kaikkea jota kuvasit. Onko sun ihanalla minkä värinen tukka? Minkä väriset silmät?
Vaalean ruskeat hiukset. Sinisimmu. Nyt puolet kaikista palstasta on, että iiiiiik!!!
Minä tapasin keskiviikkona erään miehen hänen työ-/harjoittelupaikallaan enkä ole sen koomin saanut häntä mielestäni. Oikeestaanhan me sillon jo toistamiseen nähtiin, mut tällä kertaa kaksin. Oli niin hyvä hänen seurassaan olla, että pitempäänkin olisin viipynyt.
Kaunis viesti :3
Näitä kokemuksia toivon monelle.. Lähinnä siis, että näkee syvemmälle olemukseen. :)
Tajuatko,että kyseessä ei ole kaunis viesti vaan pikkutyttöjen kuvia tirkistelevän keski-ikäisen miehen viesti. Oppikkaa jo erottamaan pikkutytöistä kiinnostuneet miehet.
mieltymys pedofiliaan kun näet sitä sielläkin missä sitä ei ole!! Mee hoitoon!
Opettele sinä tulkitsemaan viestejä ja niiden ajatusta oikein, niin ei tarvitse täällä unelmoida jonkun pikkutyttöjä rakastavan perään.
aloitus jonka joku sairas lesbo saa käännettyä sairaas mielessään väärin. Noh. Jos lesbol on noin likanen mielikuvitus niin saahan se puhtaankin näyttämään likaiselta!
lepakkoa on kohdeltu kaltoin kun näkee likaista pikkutyttö vertauksessa- voi pyhä pietari millasii skitsoja täällä pyörii!
Aloittajalle sylin täydeltä tsemppejä. Olet upea tyyppi pelkästee jo tekstisi perusteella! ♡love you♡
Sen voi hukata ilkeilyllä kunnes joku sen taas joskus paljastaa.
Niin, sitä sanotaan huumorintajuksi. (ikävä jos sulla ei ole).
Ja ihmisen sisällähän on kaikkien aikaisempien ikävuosien kerrostumat.
Hieno aloitus mut ton huumorintajun luonnehdinnan oisin jättäny pois.
Vähempi parempi, keep it simple. Don't push your luck!
M- naiselle? täällä muille taida enää viestejä ollakkaan :/
Kaikki A- R j T - Ö naiset, voivat omia viestit ainoastaan jos oikea kirjain näkyy viestissä.
Tuossako se sit on? Keskellä?
Kerrassaan ihanaa lukea, että mies on kirjoittanut naisesta jotain noin söpöä. Surullista vain jos tämä nainen ei koskaan saa tietää, että hän on ajatuksissasi...
Menikö tää s-naiselle?
Veikkaan että Sa**a. Se olis kyllä vähän niinku varattu mulle ;)
Mistäs päin tää Sa** on varattu?
Hei ap, mennäänkö joskus yhdessä leikkimään aikuista johonkin :) ?
Voitais käydä vaikka oopperassa, teatterissa tmv, kuin aikuiset ja olisimme ja nauttisimme toistemme seurasta. Siitähän oikeasti nauttii.... ja kun pääsisimme pois, olisimme taas ME, sinäjaminä!! Rannalla, kirppareilla, seikkalilijoina, kisaavina. Elämää maistavina...sinä ja minä yhdessä ♥
Ap halusi vain lämmitellä ;) Nyt se ei enää vastaa teidän kysymyksiin :)
Miten kauniisti kuvailtu! Mies on nähnyt naisen todellisen olemuksen, koska on halunnut nähdä. Minutkin on joku nähnyt hieman samalla tavoin, mutta käänsi sitten katseensa pois.
taitais sukat pyöriä jaloissa jos tällaisen sais..
Melkein itkin kun luin tämän. Aloittajalla on niin kaunis tapa ilmaista naisensa parhaat puolet. Onnekas nainen kuka lieneekään.
Sun pitää sanoa toi hänelle, kukaan ei muuten usko.