16v poika juttuseuraa

Juu oon 16v iha kiva jätkä, tykkään rupatella kaikesta, käyn salilla ja ajelen kevaria. KIk: Habaneero1997
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No moiro
mää oon ?-v iha sienisss jätkä, tykkään sniffailla kaikkea, käyn ossuil ja ajelen tuunattuu ja vauhtiraidoil varustettuu mopoautoo. KIK yourself into ass that is something terribly embarrassing mutafucking habanero

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Habahabatsutsu kirjoitti:

Juu oon 16v iha kiva jätkä, tykkään rupatella kaikesta, käyn salilla ja ajelen kevaria. KIk: Habaneero1997

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu