Minä tapailin erästä miestä ja olin tosi ihastunut häneen. Eräänä päivänä hän sanoi, että hän ei halua sitoutua minuun, ei halua luvata minulle mitään, haluaa avoimen seksisuhteen. Olin tosi pettynyt mieheen. Itse olisin halunnut olla hänelle se ainut ja oikea ja sitoutua häneen (olin jo tapailuvaiheessa omistautunut hänelle).
Ajattelen häntä paljon. Suren tuskaani, itkettää ja harmittaa, mutta en voi asialle mitään. Tein parhaani, mutta se ei riittänyt.
http://youtu.be/1Cw1ng75KP0
Ajattelen häntä paljon. Suren tuskaani, itkettää ja harmittaa, mutta en voi asialle mitään. Tein parhaani, mutta se ei riittänyt.
http://youtu.be/1Cw1ng75KP0
Vastaukset 3
Vanhimmat
minkään. Mieheltä hienoa, että sanoi suoraan, ettei kaipaa sulta muuta kuin pildeä.
Elä sen kanssa, tai unohda. Mutta älä vaan jää palstalle katkerana jauhamaan paskaa tästä samaisesta aiheesta. Niitä paskanjauhajia täällä on jo ihan tarpeeksi ennestäänkin.
Eikös se ole kuitenkin pääasia etten pura pahaa mieltäni sille miehelle ja häiritse hänen elämäänsä. Ei hän täällä ole. Kirjoitan tänne kun on paha mieli.
mitäs yhrestä särkyneestä syrämestä. ehkä sen miähen syrän särkyi myäs.
pois katkeruus. se on elämää vain.