Onko muilla hävinnyt ylen suorat lähetykset nokia 920?

Tänä aamuna huomasin,että nokia tv ylen suorat lähetykset eivät enää näy ei edes sitä suoratlätykset valikkoa ole enää,mitenkä muilla?
491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saman huomasin muutama päivä sitten

Äänestä
  • Alkoiko Nokia tv alasajo sillä teevee.fi sov. pitäis korvata Nokia tv kevään aikana,yle areena sovelluksella näkee suorat jos kiinnostaa

    Äänestä

  • l520 kirjoitti:

    Alkoiko Nokia tv alasajo sillä teevee.fi sov. pitäis korvata Nokia tv kevään aikana,yle areena sovelluksella näkee suorat jos kiinnostaa

    Lumia 920, suorat lähetykset toimii, ei ongelmia.

    Äänestä

Kyllä ne nokia tv suorat toimii taas täälläkin eli tais olla joku tilapäinen katkos vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


920 kirjoitti:

Tänä aamuna huomasin,että nokia tv ylen suorat lähetykset eivät enää näy ei edes sitä suoratlätykset valikkoa ole enää,mitenkä muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu