Vain vasuri-esko voi pelastaa Haapaveden kiekkoilun

ja tuholta.
Häneen luotetaan ,
kun hänellä on vahvat näytöt ja reilu asenne kaikkia kohtaan.
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kerran parikyt vuotta sitten. Tekiskö uudelleen ?

Äänestä

siinäpä eskon vahvuuksia.
Keput luulee ja kuvittelee ja tulos on tunkio. Jonka taas näemme.

Äänestä
  • esko tekis jään ei ole varmaa rahaa tehdä hallia. Oisko tulossa muovijää ?
    tietäskö valittajavastaava Jussi.

    Äänestä

  • sitä voimaa ,joka meistä puuttuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kepujen kynsistä kirjoitti:

ja tuholta.
Häneen luotetaan ,
kun hänellä on vahvat näytöt ja reilu asenne kaikkia kohtaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu