Tässä tilastoa:
Miehistä:
10 prosenttia saa paljon naisia.
20 prosenttia saa muutaman naisen.
40 prosenttia saa vain yhden naisen.
30 prosenttia miehistä ei saa ketään ikinä.
Naisista:
10 prosenttia ottaa vain laadukkaita miehiä.
40 prosenttia ottaa kenet haluaa.
30 prosenttia ottaa heikkotasoisia miehiä.
10 prosenttia ottaa vain yhden miehen.
10 prosenttia ei ota ketään.
1/3 tuntemistani 30v - 45v miehistä on ikisinkkuja ja tuskin olleet koskaan naisen kanssa!
Minä olen ollut ainoastaan yhden naisen kanssa, mitens muut?
Miehistä:
10 prosenttia saa paljon naisia.
20 prosenttia saa muutaman naisen.
40 prosenttia saa vain yhden naisen.
30 prosenttia miehistä ei saa ketään ikinä.
Naisista:
10 prosenttia ottaa vain laadukkaita miehiä.
40 prosenttia ottaa kenet haluaa.
30 prosenttia ottaa heikkotasoisia miehiä.
10 prosenttia ottaa vain yhden miehen.
10 prosenttia ei ota ketään.
1/3 tuntemistani 30v - 45v miehistä on ikisinkkuja ja tuskin olleet koskaan naisen kanssa!
Minä olen ollut ainoastaan yhden naisen kanssa, mitens muut?
Vastaukset 28
Vanhimmat
Moi
Itse satun olemaan komea ja valehtelen paljon, naisia saa tosi paljon, Joskus oikein hymyilyttää miten helposti ne antaa, myös varatut, mutta tiedän ettei ole mukavaa muille, että valtaosaa jakaa meille muutamille
Mulla paljon yli kolmekymppisiä kavereita ja varmaan lähes puolet yhä korkkaamattomia jätkiä, vaikkei mitää uskontoa taustalla!
Missäs tuollainen tilasto on julkaistu?
Kyllä tuntuu aika todenperäiseltä tilastolta. Lisättäköön vielä että vaikka mies on täysi idiooti jos on vain komea niin naiset silti antaa.
Suomessa on vaikeaa mutta arabilaiset hoitavat asian jostainsyystä toisin siellä kaikki ovat aviossa paitsi vaikeasti vammaiset.
Mitenkähän suomessa on näin vaikeaa jos joka kolmas mies on ikipoitsut eli ei naista saa.
Mutta esim jo etelämpänä muissa maissa ilmiötä ei tunneta.
naiset etääntyneet toisiistaan? Kyllähän länsimaissa ja kaiketi Suomessa on maailman eniten sinkkuja ja ikisinkkuja!
Juutalaismedia ei näy arabiassa joten siellä pariutumiskäyttäytymiseen ei vaikuta monikulttuurisuuteen pyrkivä aivopesu jolla luodaan mielikuvien avulla arjalaisista alfauroksista betauroksia jotka eivät saa sitten kuin aasialaisia hyvinvointipakolais naisia aasialaisten halpatyövoima invaasion tukemista varten!
https://www.youtube.com/watch?v=miIbKGydPzU
Kuka antaa ja kenelle?
Miehet aina luulee että niille annetaan ja vielä mukamas helposti.
Minä naisena olen aina SAANU sillon ku oon halunnu ja helposti. Huorahtavia miehiä löytyy yllättävän helposti. Eikä tarvi paljon vaivaa nähä jos ei taho.
Mistä löytyy tuollainen tilasto jossa lähtökohtana näyttää olevan että miehet saa ja naiset ottaa? Tuollainen tutkimus on ns. nollatutkimus. Pelkkää mutua.
Jo Evolutiobiolokisista syistä Nainen antaa ja Miehet saa.
Uroksen tehtävä on siittää mahdollisimman paljon jälkeläisiä ja näin siirtää geeniperimäänsä mahdollisimman laajalle ( eli siis vonkata kaikilta)
Naiset taas panostaa laatuun koska eivät voi saada kuin rajallisen määrän jälkeläisiä jatkamaan geeni perimäänsä (eli siis pihtaa)
Voi haista sinä home Geenien levittäjä.... Nykyään on e-pillerit jotka antoi naiselle mahdollisuuden valkata ne parhaat geenit.... Joten se siitä miesten evoluutiosta. Ei tartte pihdata jos ei haluu....
= Naisilta on kadonnut luontainen pelko raskaaksi tulemisesta vaikka niin lopultakin kuitenkin käy!
= Huonogeenisiä jälkeläisiä jotka ovat hyviä vaan ja ainoastaan seksissä ja sen kautta lisääntymisessä!
= sukupuutto tulevaisuudessa geeniperimän heikentymisen vuoksi!
Ps. Geenit on tarkoitettu myös selviytymistä varten ei pelkästään lisääntymistä!
Vallankumous ja Fakta teille molemmille. Evoluutio on toiminut ja vuosimiljoonia eikä mitkään E- pillerit eikä raskaaksitulemisen pelot vaikuta mitenkään. Paitsi että E- pillerit saavat naiset valitsemaan enemmänkin sellaisia miehiä joiden uskovat pystyvän pitämään heistä huolen koska E- pillerit huijaavat naisten kehoa ja mieltä uskomaan olevansa raskaana.
Mutta pillereitä käyttämättömät naiset etsivät ns. Alffa uroksia jotka pystyisivät antamaan heidän jälkeläisilleen parhaat mahdolliset geenit selviytymiseen. Ihminen on edelleen eläin eikä muuksi muutu ainakaan lisääntymis kumppania etsiessään läheskään aina lapsen Isä ei ole sama mies kuin se joka lapsen kasvattaa yhdessä Äidin kanssa ja monasti sen asian tietää vain lapsen äiti.
Ja sinä Fakta mies jos geenisi eivät kelpaa naisille niin silloin ne eivät ole naisten mielestä jatkamisen arvoisia tyydy siihen tai hanki Aasiasta itsellesi vaimo ja vääristä näin Evolution kiertoa oman etusi nimissä.
Naiset eivät ole evoluutiollisesti se "aktiivinen" sukupuoli ja... IHMISEN MIELEN SEKÄ ITSETUNNON PYSTYY MURTAMAAN HEIKOKSI... vaikka olisi kuinka hyvät selviytymään muuten evoluutiossa! KYSE ON JUUTALAISTEN AIVOPESUSTA
SELVIYTYMINEN = SAA HENGILTÄ HENKENSÄ UHKAAJAT
joten mitenkä niin geenini ei kelpaa?
LUONTAINEN PARITTELU KÄYTTÄYTYMINEN VAATII MIEHEN ALOITETTA JA ITSEVARMUUTTA
itsevarmuuden pystyy murskaamaan nuorena vahvimmaltakin heikompien suorittamalla järjestelmällisellä joukko kiusaamisella.... varsinkin juutalaisen uskonnon opettajan lahjomalla sekä lietsomalla suurta määrää kiusaajia!
Kun minä (nainen) rakastelen(parittelen)nain (miehen) kanssa silloin kun minä haluan ja silloin kun minulle parhaiten sopii en ajattele heti ensimmäisenä onko tämä nyt luonnonvastaista kun minä satuin tekemään aloitteen. En ajatele juutalaisuutta tai itsevarmuuden nujertamista ja sattuuko valitsemani partneri olemaan arjalaista sukua, tai olenko minä itse arjalainen, arabi, japsi tai jokin muu rotu.Aion selviytyä tästä elämästä ilman että ajattelen saanko hengiltä henkeni uhkaajat. Se ei ole minun "hommani".
Ei sekoiteta seksiä pariutumiseen (lasten saantiin), ne on kaksi ihan eri asiaa.
Olennaista ei ole se kuinka monesti SAA vaan se kuinka laadukasta akti on ja että on itsensä kanssa sopusoinnussa. Ja ymmärtää mitä haluaa tältä elämältä joka loppujen lopuksi on rajallinen. Toivottavasti jälkeeni jää edes GEENI;ni
Valitettavasti seksissä on aina kyse suvunjatkamisesta vaikka sitä yleensä harrastetaan muussa tarkoituksessa.
Ihmisellä on eläimen vietit siksi se etsii aina parasta mahdollista geeniainesta.
Sinä " pikku Natzi" et varmaankaan kuulu geeneiltäsi selviytyjä tyyppeihin vaikka itsellesi niin uskotteletkin ja huomaahan sen kyllä kirjoituksistasikin ettet ole mieleltäsi aivan vakaa. Ja sinä puutarhuritar et vain oikein ymmärtänyt asian ysintä koska et ehkä ole penaalin kaikkein terävin kynä.
Hei sinä Geeniesi levittäjä, suomen kielessä ei ole sellaista sanaa kuin "ysintä" joten päättelen tästä että sinun penaalissasi ei ole kyniä laisinkaan.
Tarkoitin ydintä mutta sormeni liikkuivat järkeä nopeammin. Koska en katso näppäimiä enkä kirjoita "poliisi" tyylillä kahdella sormella.
Anteeksi kun kyseenalaistin neroutesi huomaan nyt että pystyt varsin terävään sarkasmiin.
Halusin vain sanoa että ihminen on pohjimmiltaan eläin joka toimii vaistojensavarassa. Vai oletko sitämieltä että parisuhde ja varsinkin seksi asioissa käytetään järkeä enemmän kuin tunnetta ( eli eläimellistä vaistoa)
Kyllä parisuhde-asioissa käyttäydytään paljolta tunnepohjalta. Se on mielestäni hyvä.
Sitävastoin en tiedä kuinka paljon eläimet toimivat tunteidensa varassa. Mielestäni niiden toiminta viittaa vaistojen ja kiiman hyödyntämiseen. Näitä kahta asiaa (tunne ja vaisto)ei saa sekoittaa ja yhdistää keskenään.
Seksin ammattilaiset puolestaan toimivat täysin järkensä varassa. Siitä voidaan sitten taas keskustella erikseen minkätasoista tämä järjenkäyttö on.
Seksiorjat y.m.s toimivat vaistojensa varassa, hengissäpysymisvietin ansiosta.
Siis motiivit on monenkirjavia niinkuin elämäkin. Pääasia kuitenkin on että on sovussa itsensä kanssa,eikä anna kenenkään alistaa fyysisesti ja psyykkisesti.
Tunne = vaistot ja kiima eli suvunjatkamis vietti! nyt olet ymmärtänyt ytimen hyvä!!
Kuulun tuohon miesten 30 prosentin aateliin: kokemuksia pyöreät 0
Sepä hyvä, Neitsyyden voit menettää hyvinkin äkkiä , silloin pääset 40 prosentin valioluollaan.
Painovirhepaholainen -Valioluokkaan- olisi sana ed. oikeinkirjoitettuna. Taitaa vielä olla unihiekkaa silmissä. Va olisiko "siman" aikaansaannoksia.
jes...
Kun minä (mies) rakastelen(parittelen)nain (miehen) kanssa silloin kun minä haluan ja silloin kun minulle parhaiten sopii en ajattele heti ensimmäisenä onko tämä nyt luonnonvastaista kun minä satuin tekemään aloitteen. En ajattele entistä armeijaelämääni tai itsevarmuuden nujertamista ja sattuuko valitsemani partneri olemaan suomenruotsalaista sukua, tai olenko minä itse arjalainen, arabi, japsi tai jokin muu rotu.Aion selviytyä tästä elämästä ilman että ajattelen saanko hengiltä henkeni uhkaajat. Se on minun "hommani".
Ei sekoiteta seksiä pariutumiseen (lasten saantiin), ne on kaksi ihan eri asiaa.
Olennaista on se kuinka monesti SAA ja kuinka laadukasta akti on ja että on itsensä kanssa sopusoinnussa. Ja ymmärtää mitä haluaa tältä elämältä joka loppujen lopuksi on rajallinen. Toivottavasti jälkeni jää edes lumeen.....
Nyt ymmärrän miksi Tosirealistia haukutaan ja mollataan ja toivotaan pois tältä palstalta. Onpa "pikkunäppärä" persoona. "Haluaa olla ehdottomasti "Kukkona Kokkolan tunkiolla". Aikaisemmin olen hiukan jopa "fanittanut" tätä nimimerkkiä.. Mutta edellisen vääristellen lainatun tekstin varkaus osoittaa kuinka HALPA persoona hän on.