1000 kaadon metsä mies

reetu1

en ole asiasta kelleen puhunut, mutta yli 1000 kaatoa takana.
olen jo yli 60 v.
varsinainen metsämies lienen-

12

6750

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Minäkin kaadoin

      Puitako olet kaatanut,kait nuorempana justeerilla ja myöhemmin moottorisahalla.

    • reetureppana

      heh heh,voi sinua reppana reetua,tuliko hhyvä mieli?

      • Anonyymi

        Buaahaa spede se taas jaksaa buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Buaahaa spede se taas jaksaa buaahaa

        Ai se olikin sun aloitus.Ei mikään yllätys spedeilijältä.Buhaa buhaa.Saisit edes kerran spede reppana.


    • Anonyymi

      Lyhyt tarinasi herättää ajatuksia, ja on kiihoittava joka kirjaimeltaan. Metsmies on naisia kiinnostava.
      Olis mielenkiintoista kuulla tarinoitasi.

      Kaikkea hyvää toivottaen.

      • Anonyymi

        Kaikkea paskaa sulle


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikkea paskaa sulle

        Sori lähetän ne sulle hönö.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikkea paskaa sulle

        Uskomaton surkeus olet kun roikut typerien kommettiesi kanssa näillä sivuilla.
        Sun hintelä pippelisi taitaa viehättää vain sinua itseäsi. Oletko saanut naista ikinä??


    • Anonyymi

      Kun puhut kaadoista tarkoitat varmaan seksiä. Olivatko kaatosi miehiä vai naisia?

    • Anonyymi

      En kyllä ole kaatanut ketään. Ehkä 1000 on tullut täyteen en ole varma. Kun tulin maalaispoikana kesätöihin Helsinkiin niin paikalliset työkaverit oli kyllä kovia naljailemaan. Yksi varsinkin oli taitava sanankäyttäjä. Huomasin kyllä että jutut kahden kesken ja muiden läsnäollessa olivat erilaiset.

      • Anonyymi

        Se halusi esittää minulle kaupunkia. Varsinkin kaupungin paheita mitä maalla ei näe. Eka kerralla se oli selvästi hermostunut. Yksi kesäinen viikonloppu kun sen vaimo ja lapset oli maalla. En olisi uskonut mutta oppaani, tuo rehvakas mies, tarvitsi rohkaisua. Tajusin heti olla varovainen ja jätin juomatta juomia mitä hän tarjosi minulle. Jotain oli tulossa mutta mitä. Siitä minulla ei ollut hajuakaan. Toivoin vaan sen olevan todella erikoista jotain perverssiä kaupunkilaisjuttua. Kun lähdettiin kävelemään ja suunta oli luontoa alue. Ei mikään keskusta ravintola. Oli pettynyt. Nyt tiedän kyseessä olleen Laakson kalliot.
        Paikalla oli varmaan 5-10 miestä. Suurin osa oli sivustalla kahden tai kolmen ryhmissä. Keskellä vai ne rohkeimmat. Ne jotka ei muiden ajatuksista välittäneet. Työkaveri oli hämillään. Aloite oli selvästi siirtynyt näille rohkeille. Koko kehoani kihelmöi. Ilmassa oli jotain samaa jännitystä kuin kotona maalla tanssilavalle mennessä. Se esitteli mut yhdelle aika komean näköiselle miehelle. Mulle tuli mieleen orkesterin kapellimestari.
        Kapelimestari kyseli minusta. Itse keksin tuon "Kapelimesteri" nimen. Jotenkin tuntui että hän johti koko ryhmää. Näitä kaikkia miehiä jotka oli paikalla. Työkaveri ei oikein saanut sanaa suustaan. Sanoi tuntevansa minut. Ei kertonut mistä. Itse olin kuulema halunnut tänne. Hän ei, oli vain oppaana. Olin oikeasti vaatinut. Miehet halailivat minua. Eka kerran oli miesten halattavana.
        Kapelimestari suuteli minua. Sellainen kiihkeästi. Kieli syvälle suuhuni. Olin kyllä suudellut ennenkin mutta varovasti tyttöjen kanssa. Tämä oli uutta.
        Se oli oli myös testi. Työkaveri oli humalassa. Minä en maistunut viinalta, ehkä hiukan. Ensimmäisen halauksen jälkeen tuli muut. Myös ne hiljaiset piileksijät puiden takaa. Tunsin niiden jäykkyydet kehoani vasten. Sekosin laskuissa. Osa halasi edestäpäin. Jäykät kalumme painuivat yhteen. Ujot halasi takaa päin. Niiden erektiot tunsin pakaroitteni välissä. Kaikki kuitenkin työnsivät kätensä housuihini ja puristivat kaluani. Se todella haluaa, ne hoki. Miehiä oli lopulta varmasti noin 20.   
        Tiesin mitä tulisi. Minun käyttö ei olisi mitään humalaisen kähmimistä. Jokainen näki ja tunsi myös minun halukkuuteni. Se kiihoitti heitä kovasti. Tunsin kyllä jokaisen jäykistyneen peniksen kehoani vasten. Ne oli isoja sekä kovia. Vaikka olo oli kuin räjähdystä vaille oli siinä jotain levollistakin. Olin varma että räjähdys tulee se ei voisi enää peruuntua. Olin siirtynyt äkistä työkaverilta näille jäykkä kaluisille miehille. 
        Ei minua minnekkään piiloon talutettu. Pikemminkin areenan paraatipaikalle. Sain tukea paikalle raahatusta puiston penkistä. Useat kädet tutkivat housujeni nappia, vetoketjua ja vyön solkea. Heille se oli kuin yhteistä esileikkiä. 
        Annoin housujen valua nilkkoihini. Yritin riisua niitä pois. Se ei ollut kuulema hyvä juttu. Pitäisin vain ne paikallaan ja nilkat yhdessä. Olisin tiukempi silloin.
        Kapelimestari oli ensimmäinen, sen luottokaverit sitten. Loput tuli rynnäten. En aina tiennyt ottiko kaveri välillä pois vai vaihtoiko ne lennosta. 
        Kyllä työkaverikin pani. Se oli pettymys. Olisin jotenkin odotanut suurilla puheilla suurta kalua.
        Se jatkui kauan. Lopulta kuitenkin oli kotiin lähdön aika. Työkaveri oli hävinnyt jonnekkin. Joku tuntematon opasti pois. Olisi tarjonnut illan sanoin että ensi kerran sitten. Siis tulet uudestaan. Mahtavaa se innostui. Harva tulee uudestaan. Mutta jotkut kuulema.


    • Anonyymi

      Tarkoitat todennäköisesti puita koska naisista ei selvästikään ole kysymys sinun kohdillasi, et nimittäin osaa edes kirjoittaa metsämies yhteen.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7502
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2926
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1766
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      130
      1144
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      73
      827
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      735
    Aihe