olisipa ihanaa

käpertyä oman kullan kainaloon, suukotella ja halia
3159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no voi voi... sepä vasta olisi ... mitäs muuta olet miettinyt?
Onko sulla tonttulakki? siis päässä... siis nyt?

Äänestä

Siis yläpäässä se tonttulakki.. sullahan ei ole tonttulakin pidintä...
niin kuin mulla, siis toivottavasti ei ole ehehheehh

Äänestä

Mun ei kannata tuollaisia edes haaveilla. Olen liian ruma ja liian vanhakin kelvatakseni kellekään. Nuorena tuli haaveiltua, kun ei halunnut tajuta totuutta omasta ulkonäöstään. Pakko oli hyväksyä totuus etten rumuuteni takia kellekään kelpaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haaveissa vain kirjoitti:

käpertyä oman kullan kainaloon, suukotella ja halia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu