Ehkä, ehkä ei

Se selviää, jos selviää.Hyvää yötä!
5139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mhhh miks noi;( vihaaks sä mua:(

Äänestä

selvänä. öitä!

Äänestä

Olikohan tää mulle.. luulis selviävän kuoleman hetkellä viimestään.

Äänestä

niih on täälläkin :)

Äänestä
  • Korjaus edelliseen väsyttää nii paljo oli rankka päivä siis ei ap kirjoittama

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


1nainen kirjoitti:

Se selviää, jos selviää.Hyvää yötä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu