http://keskustelu.suomi24.fi/node/12210609
Creepypastajoen poistama kommentti todistaisi sen, mutta ette ikävä kyllä voi nähdä sitä... Paitsi jos se "jostain käsittämätömästä syystä" olisikin taas näkyvä. Käykääpä äkkiä katsomassa.
rainbowdash120 = creepypastajoe
13
69
Vastaukset
Kaverin käyttäjäl tuli vahingos kirjoteltua, Kaveri kun ei muistanut kirjautua pois suonistosta ja menin kirjotteleen tänne ja ajattelin, et voisin vastata tohon ja sitkun se oli lähetetty katoin et oho, se tulikin kaverin käyttäjäl. Piti poistaa äkkiä, ettei kaveri nää sitä. No sit kirjauduin ulos sen käyttäjältä ja menin omalle. Eli jos ette oo tajunnut niin creepypastajoe on mun yks kaveri.
creepypastajoe kirjoitti:
Perhanan Rainbow odottakaas kun tuun teille seuraavan kerran >:3
Tarinan opetus on, älä ikinä IKINÄ jätä käyttäjääsi kaverisi koneelle! Oisin voinut vaikka mitä trollia sun nimis kirjottaa, mut onneks huomasin sen ja kirjauduin ulos, Yritäppä muistaa seuraavalla kerralla kirjautua ulos.
- HeKeKee'd
creepypastajoe kirjoitti:
Perhanan Rainbow odottakaas kun tuun teille seuraavan kerran >:3
Hyvä yritys Raippari. :3
Joo hehe, Rainbowdash! ;D
XD
Minä en kirjautuneena tuota keskustelua lukenut...Uskottavaa rainbow... No, mutta jos näin kerran on... (vaikkei ole) Poistin sen viestin, ettei se enää häiritse ketään. :)
Poistan itsekin varmuuden vuoksi kopioni.
Tämän käyttäjän profiili on poistettu.
Suomi24 / Yhteisö / creepypastajoe
creepypastajoe
Poisti profiilinsa, kyllästy luuloihin :D- Neloth
Hyvä yritys Rauli, hyvä yritys.
- MyLittlePen|s
ponirunkkari mene sinä runkkailemaan niille poneille
MyLittlePen|s kirjoitti:
ponirunkkari mene sinä runkkailemaan niille poneille
Runkattiin jo Preppertowin kans eilen tännäään ei huvita :P
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5268892Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1606134Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3595155Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli664739Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s984351Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664053SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1843922- 911848
- 1031394
- 47959
