MOI! KOULU KISAT

eli koulussa järjestetään maastojuoksukisat. En aijo osallistuu niihin koska tuntuu et oon huono tai sillee:( miten voin jättää ne väliin?? Sillee ettei ketää tiiä et en haluu niihi?
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Yritä sairastua tai esitä sairastunutta mutta miks sie et haluu osallistua? haluatko muka olla lihava kuin kasa pa**aa? Sori oli pakko

Äänestä

Lihava ku kasapaskaa? Oon paremmas kunnos ku sä;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:(:( kirjoitti:

eli koulussa järjestetään maastojuoksukisat. En aijo osallistuu niihin koska tuntuu et oon huono tai sillee:( miten voin jättää ne väliin?? Sillee ettei ketää tiiä et en haluu niihi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu