hitsi ku kaipaan sua

vaikka en saisi ,mutta tunteet eivät kysy lupaa.mitä teen ?
6244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tule luo.:)

Äänestä

minne ?.kotiasko.?

Äänestä

Kun et tee mitään, et tee virheitäkään.

Äänestä
  • Entä jos ei vaan osaa pysty kykene?

    siinä "kaikkien" katseiden alla?

    paineita, liikaa paineita..

    Äänestä

  • kurjaa tämäkin - kirjoitti:

    Entä jos ei vaan osaa pysty kykene?

    siinä "kaikkien" katseiden alla?

    paineita, liikaa paineita..

    niinpä ,niin

    Äänestä

Minäkin kaipaan erästä miestä Espoossa. Onneksi emme viime aikoina ole paljon nähneet toisiamme, niin tuska helpottaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


N>M kirjoitti:

vaikka en saisi ,mutta tunteet eivät kysy lupaa.mitä teen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu