Taas peipot visertävät ja Raaseporin Storön epärehellinen mökin/osakkeen myyjä tarjoaa ostajille vapaa-ajanviettomahdollisuuksia juridiikan parissa.
Jos ostatte mökin tai osakkeen teettäkää kauppakirjan omalla lakimiehellänne!
Epärehellinen myyjä
. ja kaupan päälle .
3
491
Vastaukset
- Todista väite
Todista epärehellisyys.
Ettei vaan kuitenki olisi niin, ettet halua uutta naapuria.
Sen verran usein tämä ketju pulpahtaa tänne, että kirjoittajalla taitaa olla oma navetallinen ojassa.
Kerropa motiivisi, en usko, että se on vilpitön muiden edun ajaminen. - Asiakirjat todistaa!
Turun ja Varsinais-Suomen ko todennut mainitun herran ja frouvan kengittävän itseään lainvastaisesti toisten kustannuksella! Siitä varoitruksen sana!
- Selkeyttä
Laita linkki.
Kerro suoraan, mitä tarkoitat. Olet kuin entinen tyttö, antoi ymmärtää, mutte ymmärtänyt...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1223835Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta163577Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1172509Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten802460Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää532432Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom82380Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole212337Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1582246HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364362007Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin591935