Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

halut kadoksissa.....

Ollaan siis oltu jo 26.vuotta yhessä ja nyt pidemmän aikaa ollu ettei mua olen 45.v.nainen kiinnosta yhtään sextailla.Ollaan kokeiltu leluja suuhoitoo hierontaa asentoja ei tunnu yhtään miltään....ja mitkään kimppakivat ei kiinnosta!!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vieraisiin siitä! Kipinää pitää olla ja oma ukkokulta ei sitä enää herätä.. Tiedät sen itsekin.. Jotain normia tuhmempaa kaipaat ja vieras mies helpoin siihen (tai miksei nainenkin). Kyl se omankin kaa onnistuu, mut pitää saada jotain uutta sit kans keksittyy, kuten seksii sovituskopissa tms jännää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tökkiitökkii..... kirjoitti:

Ollaan siis oltu jo 26.vuotta yhessä ja nyt pidemmän aikaa ollu ettei mua olen 45.v.nainen kiinnosta yhtään sextailla.Ollaan kokeiltu leluja suuhoitoo hierontaa asentoja ei tunnu yhtään miltään....ja mitkään kimppakivat ei kiinnosta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu