Mikko paralle

Faceen laittamasi kulman juttu v 2010 on vanha jep ja jos asuisit paikkakunnalla tietäisit että asia ei toteutunut. Lopeta jo kun et tiedä paikkakunnan asioista mitään!
3107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eipä se älyy vaikka mten vääntäsi

Äänestä

Paljon on mikolta hyvää asiaa tullut. Jatka mikko samalla mallilla.

Äänestä
  • Elää vanhoissa jutuissa, elämätöntä elämää. eihän nyt ihminen, jolla olisi työtä, perhe ja elämä jouda penkomaan vanhoja juttuja toisilta paikkakunnilta, joku elinaelina hommalla on samanlainen. Jotkut lieksan sillan kuvat saa hänelle kiksit, voi yksinäisiä ressukoita pitkin suomea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pakko mira kirjoitti:

Faceen laittamasi kulman juttu v 2010 on vanha jep ja jos asuisit paikkakunnalla tietäisit että asia ei toteutunut. Lopeta jo kun et tiedä paikkakunnan asioista mitään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu