"Nom nom nom nom", kuului ääni kun Raippari napsi pillereitänsä.
"Voiskotsi ulla huljaa bronyrunkkuri", Preppertow örisi kännipäissään, tai ainakin tuolta se kuulosti.
"Nom nom nom nom nom", Raippari vain napsi niitä pillereitä.
"Mäjähn sanuin jo, että se turpaa kiinni, sitä paitsi nämä tarinasi ovat taivaallisen Paskoja", Preppertow huusi.
"Hei tyypit mihin me ollaan menossa?", Kurpizza ihmetteli.
"Motarin vajaan tietty!", Oceania mainitsi.
"Sanoiko motari jotain häneen majaansa menemisestä?", Israelin tutkija muisteli.
"Hei tyypit olen sienissä, hehehe, älkää menkö vajaani", Motari sekoili.
"Otan kurpizzan sienivaimokseni, älkää menkä vajaani", Motari ilmoitti.
"Hehehehe, tyypit löysin juuri 500kg sieniä ja söin ne heheheh, älkää menkä vajaani", Motari pulisi.
"Nääh, ei hän tainnut sanoa", Israelin tutkija lopetti muistelun.
"Selvä", Siiliö vastasi.
Ja niin he menivät motarin vajaan.
"Wau katsokaa näitä sieniä", Raippari ihmetteli.
"Mitä hän on tehny Mr.Näädälle?", Kurpizza katsoi Mr.Näädän päätä joka oli pistetty seinälle näytiksi.
"Wau, katsokaa tätä pornoa!", Raippari innostui ja piti pornolehteä kädessään.
"Hei mitä sanoin latooni tulemisesta?!", Motari huusi ovella moottorisaha kädessä.
"Ummm", kaikki hypääsivät ikkunasta ulos, paitsi Preppertow joka oli umpihumalassa maassa ja Jokutyyppi19, joka oli liian peloissaan.
"No, minäpäs näytän sinulle", Motari käynnisti moottorisahan.
[SEURAAVA KOHTAUS ON POISTETTU SEN RAAKUUDEEN JA SEKSUUALISEN MATERIAALIN VUOKSI]
Pian poliisit saapuivat motarin ladolle ja katsoivat motaria jolla oli moottorisaha kädessä, viälä enemmän he järkyttyivät kun näkivät kuolleeen Jokutyyppi19.
"Hei, mitä teette päästäkää pois", Motari sidottiin pakkopaitaan ja vietiin sairaalaan.
[JATKUU SEURAAVASTA MOVISTA]
Motari.mov [Suolisto tarina]
6
86
Vastaukset
Ihan hyvä. Tosin olisi saanut olla pidempikin. :)
- motari
Ei vittu mä oon nähny nää juutuubist ja sä teet niist tällasen version!? :D braavo!
- ErNuGirl4ever
Nää nää nää aivot syön...
Shed.mov? Tosi pelottavaa et suolistolaiset kattoo Dubbinaattoreita, ei kyl yllätä. Bronyt.... (en hitossa itse kuulu tähän fanitusryhmään)
Olisit voinu keksiä jotain omaa...- mr.näätä
"Mitä hän on tehny Mr.Näädälle?",
Kurpizza katsoi Mr.Näädän päätä
joka oli pistetty seinälle näytiksi.''
Olet nyt virallisesti sairas mr.näätä kirjoitti:
"Mitä hän on tehny Mr.Näädälle?",
Kurpizza katsoi Mr.Näädän päätä
joka oli pistetty seinälle näytiksi.''
Olet nyt virallisesti sairashttps://www.youtube.com/watch?v=cH-yA8U2XgI
Viittaushan oli tähän ja koko tämä tarina oli suolisto versio tästä. Kannattaa muuten tilata hotdiggedydemon tekee muustakin hauskaa pilaa kuin poneista :D.Toki katson dubbinaattoreita, kuten paljon muitakin kanavia youtubessa, tiesittekö että SMOSHILLA on ollut ponirunkkari viittauksia videoissaan XD.
Löysin kyllä nuo movit ennnenkuin olin tilannut dubbi.naattorit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3233755Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1283530Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku42210- 1061594
Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181488Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1221252Martina mukana erikoisjoukossa
Huippurankka Erikoisjoukot-ohjelma jatkuu, Martina mukana. Kerrankin Martinalle hyvä ohjelma, hänellä on voimaa, sisua j136907Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit99850Häneen rakastuminen oli sellaista
että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta77787- 85723