Krisse Salminen pikkutuhmassa kondomimainoksessa!

Metropolista:

Ette voi tietää, kuinka paljon inhoan tuota akkaa !! Ei voi typerämpää ja itseriittoisampaa olla! Eikä isäkään niitä kaikkein suositumpia ollut. Eikä ole veljensä !
Ei se omena kauas
6118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Inhoot yhtä paljon kuin minäkin! Ois vaan sillon muutama vuos sitten päässy sinne amerikkaaseen, niin ei tarttis tuota teennäisyyttä täällä kohdata! No, eipä tarviii katella tiiviistä, on-off toimittaa hyvin!

Äänestä
  • Hyvä, että joku muukin löytyy, menis vaan sinne americcaan, mut ku ei pääse ni ei pääse !

    Äänestä

Ai, miksi olisi lähdössä Amerikkaan? .... tämä Krisse Salminen siis...

Äänestä

On kyllä ärsyttävä albiino tämä Krisseminäminä Salminen.

Äänestä

Tyhjäpää joka työllistyy bimbon rooleihin armosta kuten Siskonpetissä.

Äänestä

Aivan, tympii koko porukka. Krisse ei ole riittävän hauska, vaan ratsastaa blondina silmien pyörittelyllä. Ei se aivan riitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puusta putoa kirjoitti:

Metropolista:

Ette voi tietää, kuinka paljon inhoan tuota akkaa !! Ei voi typerämpää ja itseriittoisampaa olla! Eikä isäkään niitä kaikkein suositumpia ollut. Eikä ole veljensä !
Ei se omena kauas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu