hurgadan sindbad hotelli

kirsi14

Onko ketään kuka olisi käynyt kyseisessä hotellissa,allinclusiven hintaa vkolle yms,omatoimimatka siis kyseessä heinäkuussa.

6

219

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 28x...

      Kuulelehan trollipeikko! Jos olet matkasi itse tilannut ja hotellin netistä tsekannut ja varannut niin mitä ihmettä sitä täältä kyselet? On kai siellä muutama sata suomalaista käynyt valmismatkoilla kirppuja ja torakoita ihmettelemässä. Terveenä sinne menet mutta ruikkupas'kataudin tuot mukanasi. Se on varma se.

    • Vielä kuukausi

      Itse varasin Titanic Beach Spa & AquaPark hotellin alpharooms.com kautta. Parasta mielestäni oli se, että huonetyypit olivat selkeästi esillä joten helppo oli saada haluamansa tasoinen huone. Kannattaa eri varaussivustoja vertailla. Hotels4U:lla oli paljon Hurghadan hotelle myynnissä myös.

      Sinbad Aquaparkia harkitsin kesän reissulla, mutta tuo Titanic voitti hinnan ja oman koralliriutalla varustetun rannan vuoksi. Kokemuksia löytyy jos englantia osaa eli TripAdvisor.com

    • kirsi 14

      28x vois vaikka vaihtaa keskustelupalstaa,itsensä toistaminen rupeaa jo lievästi sanottuna kyllästyttämään,ei ainuttakaan keskustelua ilman sun todella aikuismaisia kommentteja,tietää jo sun vastaukset pelkästä nimimerkistä ettei viitsi edes vaivaantua niitä lukemaan,hienoa kuitenkin huomata että toisten lomafiilistelyn latistaminen tuo sulle todella paljon jonkinlaista sairasta mielihyvää,ei tuo muulla enää selity.

      • 28 x...

        Opettele tyhmä suomen kieltä, sen hallitseminen oikeuttaa kirjoittelemisen palstoille sekä tekee ns. katu- uskottavuuden. Kirjoitus - ja ajatustaitosi on lapsen tasolla. Sain sairaasta kirjoituksestasi kuitenkin sen verran selvää että pyrin estämään toisten lomafiilistelyn. Se on totta jos kyse on muslimimaasta minne valkoihoisen ei pidä mennä.


      • lilli25v
        28 x... kirjoitti:

        Opettele tyhmä suomen kieltä, sen hallitseminen oikeuttaa kirjoittelemisen palstoille sekä tekee ns. katu- uskottavuuden. Kirjoitus - ja ajatustaitosi on lapsen tasolla. Sain sairaasta kirjoituksestasi kuitenkin sen verran selvää että pyrin estämään toisten lomafiilistelyn. Se on totta jos kyse on muslimimaasta minne valkoihoisen ei pidä mennä.

        28x jatka vaan kirjoittelua, minua eivät kantaaottavat kommenttisi häiritse, päinvastoin.


    • Zypzyke

      Jos Sindbadiin mielii mennä, niin ei ole väliä, onko se Sindbad Aquapark, Sindbad Club taikka Sindbad Beach. Kaksi ensimmäistä ovat vierekkäin, viimeinen kadun toisella puolella rannalla. Jos ostat all inclusive voit nauttia kolmen hotellin parhaista puolista. Sijainti myös hyvä Willage Road, joten myös kauppoja riittää eikä tartte matkustaa taksilla. Muuten siellä on myös pikku-bussien pysäkki, kysy vaan kuskilta, pääseekö toivomaasi paikkaan tällä bussilla. Hinta pari euroa koko matkalta.
      Alkoholi tietty kuuluu AI pakettiin ja Sindbadin hotelleissa se muistuttaa maultaan aika paljon länsimaista. Täysin länsimaista saa tietty maksua vastaan. Hyvä hotelli, pitkä rantaviiva, jos meriretkelle haluaa, niin paatti lähtee "kotirannasta". Lisäksi vesiaktiviteetteja rannalla.
      Huoneet siistit ja tilavat. Tietty jos suurennuslasi kädessä tykkää kulkea, niin varmasti puutteita löytää, mutta niitä löytää myös suomen hotelleista ja jopa omasta kodista!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      46
      7575
    2. Hei rakas...

      Miten on työpäivä sujunut? Rakastan sinua 💗
      Ikävä
      33
      4183
    3. Ei tämä etene ikinä

      Kun kumpikaan ei enää ota yhteyttä. Mä en ainakaan uskalla.
      Ikävä
      57
      3685
    4. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      50
      3170
    5. Vitsi mihin menit. Heti takasin.

      Mä näin sut tuu takasin! Oli kiire, niin en ehtiny sin perään!
      Ikävä
      17
      2856
    6. Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...

      Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons
      Suomalaiset julkkikset
      57
      2481
    7. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      54
      2388
    8. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      40
      2329
    9. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      45
      2322
    10. Mukavaa päivää

      Mun rakkauden kohteelle ❤️ toivottavasti olet onnellinen
      Ikävä
      16
      2266
    Aihe