hurgadan sindbad hotelli

kirsi14

Onko ketään kuka olisi käynyt kyseisessä hotellissa,allinclusiven hintaa vkolle yms,omatoimimatka siis kyseessä heinäkuussa.

6

248

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 28x...

      Kuulelehan trollipeikko! Jos olet matkasi itse tilannut ja hotellin netistä tsekannut ja varannut niin mitä ihmettä sitä täältä kyselet? On kai siellä muutama sata suomalaista käynyt valmismatkoilla kirppuja ja torakoita ihmettelemässä. Terveenä sinne menet mutta ruikkupas'kataudin tuot mukanasi. Se on varma se.

    • Vielä kuukausi

      Itse varasin Titanic Beach Spa & AquaPark hotellin alpharooms.com kautta. Parasta mielestäni oli se, että huonetyypit olivat selkeästi esillä joten helppo oli saada haluamansa tasoinen huone. Kannattaa eri varaussivustoja vertailla. Hotels4U:lla oli paljon Hurghadan hotelle myynnissä myös.

      Sinbad Aquaparkia harkitsin kesän reissulla, mutta tuo Titanic voitti hinnan ja oman koralliriutalla varustetun rannan vuoksi. Kokemuksia löytyy jos englantia osaa eli TripAdvisor.com

    • kirsi 14

      28x vois vaikka vaihtaa keskustelupalstaa,itsensä toistaminen rupeaa jo lievästi sanottuna kyllästyttämään,ei ainuttakaan keskustelua ilman sun todella aikuismaisia kommentteja,tietää jo sun vastaukset pelkästä nimimerkistä ettei viitsi edes vaivaantua niitä lukemaan,hienoa kuitenkin huomata että toisten lomafiilistelyn latistaminen tuo sulle todella paljon jonkinlaista sairasta mielihyvää,ei tuo muulla enää selity.

      • 28 x...

        Opettele tyhmä suomen kieltä, sen hallitseminen oikeuttaa kirjoittelemisen palstoille sekä tekee ns. katu- uskottavuuden. Kirjoitus - ja ajatustaitosi on lapsen tasolla. Sain sairaasta kirjoituksestasi kuitenkin sen verran selvää että pyrin estämään toisten lomafiilistelyn. Se on totta jos kyse on muslimimaasta minne valkoihoisen ei pidä mennä.


      • lilli25v
        28 x... kirjoitti:

        Opettele tyhmä suomen kieltä, sen hallitseminen oikeuttaa kirjoittelemisen palstoille sekä tekee ns. katu- uskottavuuden. Kirjoitus - ja ajatustaitosi on lapsen tasolla. Sain sairaasta kirjoituksestasi kuitenkin sen verran selvää että pyrin estämään toisten lomafiilistelyn. Se on totta jos kyse on muslimimaasta minne valkoihoisen ei pidä mennä.

        28x jatka vaan kirjoittelua, minua eivät kantaaottavat kommenttisi häiritse, päinvastoin.


    • Zypzyke

      Jos Sindbadiin mielii mennä, niin ei ole väliä, onko se Sindbad Aquapark, Sindbad Club taikka Sindbad Beach. Kaksi ensimmäistä ovat vierekkäin, viimeinen kadun toisella puolella rannalla. Jos ostat all inclusive voit nauttia kolmen hotellin parhaista puolista. Sijainti myös hyvä Willage Road, joten myös kauppoja riittää eikä tartte matkustaa taksilla. Muuten siellä on myös pikku-bussien pysäkki, kysy vaan kuskilta, pääseekö toivomaasi paikkaan tällä bussilla. Hinta pari euroa koko matkalta.
      Alkoholi tietty kuuluu AI pakettiin ja Sindbadin hotelleissa se muistuttaa maultaan aika paljon länsimaista. Täysin länsimaista saa tietty maksua vastaan. Hyvä hotelli, pitkä rantaviiva, jos meriretkelle haluaa, niin paatti lähtee "kotirannasta". Lisäksi vesiaktiviteetteja rannalla.
      Huoneet siistit ja tilavat. Tietty jos suurennuslasi kädessä tykkää kulkea, niin varmasti puutteita löytää, mutta niitä löytää myös suomen hotelleista ja jopa omasta kodista!

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      119
      7041
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      404
      6753
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      69
      3413
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      130
      2976
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      109
      2564
    6. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      43
      2124
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1864
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      21
      1727
    9. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      182
      1397
    10. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      74
      1287
    Aihe