Miten saa aseen ja paljolla?

Lue otsikko
3285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Menet kauppaan esim. Prisma on hyvä vaihtoehto. Sieltä etsit lasten osaston, niin johan rupeaa löytymään. On vesipyssyjä, nallipyssyjä ja paljon muuta.

Äänestä

Se on noin 20eur9mm automaattinen beretta, kadulla kaupungissa, jos haluat ostaa, ja lipas on täynnä 9mm reikäpää-luoteja.

Äänestä

Mitä ihmettä, 20 euroa, minä kyllä olen valmis maksamaan 2000 euroa 9mm automaattisesta beretasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


✞Augusto Aamunvalo✞ kirjoitti:

Lue otsikko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu