Nyt todella moni asia sekaisin.Jaksaminen kovilla ja ote jo arkitöihinkin tuntuu olevan kovan työn alla,mistä saan voimia ,mistä osaan niitä ammentaa ??
Meidän paikka onko missä,näätkö Keskiyö sen??Teenkö oikein jos vien tyttöni täältä pois,miten näät asiat ??
Tuntijalle
1
<50
Vastaukset
Hei
voi kuule, olen aloittanut kirjoitukseni sinulle jo kaksi kertaa. yhtäkkiä se häviää, eli taas aloitan alusta. ehkä tälläkin on tarkoituksensa!
eli, sinä olet ihminen, joka haluaa puhua. mies taas on sellainen, että hän on tukossa ja mielessään vihainen. lapsi ja mies ovat selät vastakkain, mutta niin olet sinäkin hänen kanssaan. tyttäresi pitelee avaimia käsissään, hänen on päästävä eteenpäin ja avaraan ilmaan.
sinulla on paljon paineita, näen ne ihan selvästi. et voi ottaa enää enempää harteillesi, sillä muuten sinä kaatuisit. olet terve ja järkevä, mutta luonnollisesti sinä pelkäät tässä tilanteessa.
sinä luotat mieheen jossakin määrin, vieläkin, mutta tiedät ettei se ole lopullista.
vastaan kysymykseesi, että teet oikein. ja nyt lähetän tämän vastauksen, ennen kuin se taas häviää.
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275