Hei ! Olen monta kertaa yrittänyt saada sinulta vastauksen, aina mennyt ohi..onnistuisko nyt ?... Olen 40 ohittanut tumma eronnut nainen. Olen jo vuosia kulkennut yksin. Nyl kuvioissa pyörii pidempi ristiverinen mies, ystäväpohjalla mennään.Kehittyykö tästä jotain ? Kaunis kiitos vastauksestasi !
Tuntijasi
5
123
Vastaukset
Hei
tässä on vielä vastusta, miehellä on vielä asioita, joita ei ole viety loppuun. sinä et tunne hänen yksityiselämäänsä, siellä on vastusta.
hänen asioittensa hoitaminen vie vielä aikaa ja energiaa.
sinulle itsellesi on aukeamassa tieto, mikä on arvokas. se vie sinua kovalla vauhdilla eteenpäin, sinä jätät "luotettuja" ihmisiä taaksesi. he eivät loppujen lopulta olleetkaan luottamuksen arvoisia.
liikut kuin pilvi, sinä luotat tuuleen ja sen suuntaan. ja näin on hyvä.
sanon niin, että tässä on nainen, jolla on varakkuutta. onko hän tämän miehen äiti, muu sukulainen, tai joku muu nainen, en voi sanoa näin nopeasti. mutta se kaikki liittyy tähän taloon tai asuntoon.
jos jaksat olla mukana, tästä voi kehittyä mukavaa. asunnon rahoituksesta ja sen sellaisessa on paljon epäselvyyksiä. mutta sinähän kysyit kuitenkin vain tästä miehestä!
vastaukseni on kyllä, eli jos vain suinkin jaksat, niin tästä voi tulla mukava ja luotettava suhde.
t. Keskiyö- Chiara
Hei Tuntijasi, ja kaunis kiitos vastauksesta ! Hyvin sait kiinni ! Kyseessä oleva nainen on varmasti miehen ex puolisi, miehellä ero menossa ja rahaasioista on kiista. Olen yrittänyt olla ihastumatta tähän mieheen,vetää vaan kovasti puoleensa.Hmm tieto..mikä se voisi olla.. yritän ratkaista yhden talouteen liittyvän asian, ei tietoa siitä miten saan sen järjetymään, mutta yritän luottaa siihen että se onnistuu...
- Chiara
Hei vielä keskiyö !
Minulle jäi vaivaamaan toi lause..sinulle on aukemassa tieto ..voisitko kiltti vielä hieman avata ? Kiitos ! Hei
niin, tällä miehellä on vielä omaisuuden selvitys kesken.
mies on hyvin maskuliininen, hänestä oikein "roiskuu" miehekkyyttä ja se saa sinut tuntemaan itsesi oikeaksi naiseksi. tässä on paljon vetovoimaa ja tunnetta.
sinulle on toisiaankin avautumassa tieto, mutta niin kuin aina sanon, en osaa puhua tarkoista ajankohdista. tähän asiaan näen ensinnäkin leveän tien, kadun. sen varrella on kivitalo, vanha talo. tässä talossa on ennen asunut nuori nainen, joka kärsi vääryyttä. sinä olet tietoinen tilanteesta, vaikkakin ehkä alitajuntaisesti.
oletko sinä jo aavistanut jotakin?
tällä naisella on lapsi, nyt jo aikuinen. ja teidän polkunne kohtaavat, teidän vanhat juurenne ovat vahvaa verta. miltä sinusta tämä kuulostaa? minä joudun pinnistämään kamalasti.
t. Keskiyö- Chiara
Kiitos tuntijasi kun vielä katsoit.! Mies on kyllä urheilullinen mies.! Liittiyykö tämä nainen tähän mieheen, vai mun elämääni ?.Asia selviää varmasti .Kiitos vaivaanäöstäsi. Jos vielä jaksat katsoa minulla olisi aikamoinen pulma. Olen luvannut lapselleni matkan , ja näytti jo siltä että se toteutuu. Nyt kuitenkin vaikuttaa siltä että joudun peruttamaan matkan, ja joudun tuottamaan lapselle pettimystä.Taloudestahan tämä on kiinni ,elintärkeät jutut hajoneet.Näyttääkö siltä että saan tämän asian järjestykseen,vai joudunko luopumaan matkasta.Tässä on niin paljon kiinni !
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1143666Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141651Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos141518Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181376Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2931363Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi241232Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy73902Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti13882Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä113842Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60809