hävisi

minun tekemäni kysymys,ihmettelen,kun kysymykset häviävät noin vain,
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Et istu ylläpidon pirtaan, siitä kysymys. Nyt näköjään alkavat jo tolle linjalle! Epätoivoiselta vaikuttaa! Laivaa kun keikuttaisivat minne haluavat, mut pelin henki taitaa muuttua, ja hyvä niin.

Uskaltaltavatko rehdisti seisoa vieressä, ja ottaa sen vastaan mitä tuleman pitää!?

Vai meneekö pupu pöksyyn!?

Äänestä

mutta tyhmempiäkin kysymyksiä esitetty,minkä minä tein,kuului kyllä ikävä palstalle,itse poistaisin paljon muita kysymyksiä,kuin tuota,vastauksiakin tippui ihan tarpeeksi,mutta jos ei ylläpito tykännyt minkäs voit,,

Äänestä

se on ilmestynyt takaisin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mihinkähän taas kirjoitti:

minun tekemäni kysymys,ihmettelen,kun kysymykset häviävät noin vain,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu