Se hämynen nakkikioski toria vastapäätä?sieltä sai makosia annoksia n 3-5 vuotta sit.lounasaikaan.
Vieläkö on auki?
OhiKulkijat?
7478
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Hyvä että kuljitte ohi.
on auki. mukava pariskunta pitää sitä.
Tuo edellinen joutui poistumaan paikkakunnalta,kun näyteli takahuoneessa lapsille pornoa jne jne.Lähti täältä Orivedelle ja toivottavasti on saanut turpaansa riittävän monta kertaa,että tajuaisi poistua koko maasta.Mielestäni tuollasista lasten hyväksikäyttäjistä pitäisi maksaa tapporaha.
On siinnä nykyään jo uus grilli.
Hyvä et on toiminassa grilli. joskus 1970-80 luvulla siitä sai isot ja kunnon eväät matkaan. ja kivoja naisia oli duunissakin. mummun mk aikaan tosin.
Auki on. Ruoka vain on niin hirveää ja henkilökunnasta osa näyttää siltä että on vedetty muutakin kun pulkkaa...
Taitaa tässä baarissa olla tarjolla enempi jotain muuta kun ruokaa... Jos kiinnostaa niin kannattaa kysyä "talon erikoista", löytyy varmasti tiskin alta..