PM mies

Sinussa on sitä pitkäjänteistä energiaa, jota me kaikki tarvitsemme. Terkkuja vaan.
5176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

YÖK. Tarkoitatko sitä perverssiä ympäri maan kicksauttelijaa ? Energisoi itsensä satojen km:n päähän hetkessä kun vähänkin vihjaiset että olisi piirasta saatavilla.

Äänestä
  • On se varmaan. Melkonen velikulta.

    Äänestä

vanha ja niljakas!mikähän on ollut viimeisin retkikohde velikullalla. onko joku paikkakunta tai katu Suomenmaassa vielä valloittamatta.. velikulta,, keksisin muutaman ihan toisen adjektiivin kuvaamaan. Ei ole ikävä, ei tule ikävä, mutta inhon määrä on suunnaton. miten olenkaan voinut alentua niin alas.

Äänestä

Hmm, onpa tutun kuuloista. Eri ihmistä ikävöin mutta tähän on pakko vastata. Vieläköhän PM tekee ikuista eroaan vaimostaan jonka kanssa on niin yhteensovittamatonta että "miesparka" on ajautunut pettämään? Erosta taitaa haaveilla lopun ikäänsä.

Äänestä

PM mitäpä muutakaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Morjesta kirjoitti:

Sinussa on sitä pitkäjänteistä energiaa, jota me kaikki tarvitsemme. Terkkuja vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu