apua tarvitaan

vuokrasin auton mallia ford mondeo 94, osaako joku neuvoa missä lohkolämmittimen pistoke on kun en löydä sitä. onko se jotenkin piilossa ?
2658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Avaa konepelti, niin on melko varmasti siellä.

Äänestä

Ei sitä välttämättä ole ollenkaan. Ei mun Escorttissakaan ole ja hyvin lähti viime talvena 30 asteen pakkasessa käyntiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katja kirjoitti:

vuokrasin auton mallia ford mondeo 94, osaako joku neuvoa missä lohkolämmittimen pistoke on kun en löydä sitä. onko se jotenkin piilossa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu