Olin kerran nukkumassa niin joku tyttökaveri.

En muista hänen nimeään, kun niin kymmeniä, mutta: olin nukkumassa, tökkäisi sormella minua että: herää, minä sitten mitä ihmettä? herättää tökkäämällä sormella kylkiluihin, vaikka mitään hätää ei ole, mutta pitää herätä jo.
295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Komentaa sormivoimin. .;D

Äänestä

kuitenkin asiallista pitää niistä jotain kirjaa, ja miten kutsut heitä sitten edes nimellä? Onko sulla joku yleisnimi käytössä kaikkien kohdalla, olet antanut niiden ymmärtää että se on uniikki lempinimi juuri hänelle, vaikka sulla siis on liuta murusia tai kultseja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sormitökkäysheräys kirjoitti:

En muista hänen nimeään, kun niin kymmeniä, mutta: olin nukkumassa, tökkäisi sormella minua että: herää, minä sitten mitä ihmettä? herättää tökkäämällä sormella kylkiluihin, vaikka mitään hätää ei ole, mutta pitää herätä jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu