Ootko tahallasi niin suloinen?

Varo, ettet tee syntiä. Viekoittelun syntiä.
6231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tällä kertaa vai samaa vanhaa pataa keittelee?

Äänestä
  • Mun mielestä se on söpöä kun sä koko ajan juonit jotain mua vastaan. Moni mies antaisi mitä vaan että saisi olla sun juonien kohteena.

    Äänestä

  • J................ kirjoitti:

    Mun mielestä se on söpöä kun sä koko ajan juonit jotain mua vastaan. Moni mies antaisi mitä vaan että saisi olla sun juonien kohteena.

    olet.

    Äänestä

  • väärä henkilö kirjoitti:

    olet.

    Ai jaha, en huomannut. Sori.

    Äänestä

puolihuolimattomasti suloinen. Tarkoitus olisi olla noita-akka. Pitää petrata.

Äänestä

käydä keskustelua, kumpi todellisuudessa käyttää viekkautta, ja viettelyksiä kohdatessamme. Ihan pähkinöinä viime viikkoisestakin. Etkä sä onnellinen tiedä, mitä teit. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J................ kirjoitti:

Varo, ettet tee syntiä. Viekoittelun syntiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu