olkaahan ihmiset tarkkana !!! sillä tämä firma kusettaa !!!!
DNA paskin liittymä
reiluliittymä
4317
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
DNA on markkinahäirikkö, jolla on vetävät mainokset ja tarjoukset, mutta siihen se sitten loppuukin.
Virheellisiä laskuja, olematon asiakaspalvelu, viivytystekniikka virheiden korjaamisessa jne.Lista on loputon.
Tässä meiliosoite, johon kannattaa lähettää yksilöidyt ja selkeät valitukset.
Säästäkää DNA:n vastaukset, jos on tarvetta viedä asiaa eteenpäin.
[email protected]
http://www.kuluttajavirasto.fi/fi-FI/kuluttajaneuvonta/reklamaatio/
Web of Trust
Jos asiat eivät ratkea DNA:n kanssa, tässä linkki, johon asian voi lähettää jatkokäsittelyyn - https://qune.kuluttajavirasto.fi/kuluttajaneuvonta/public/web_aloitus.aspx
Web of Trust
minun mielestäni Sonera on kautta aikain ollut rottamaisin yhtiö, ja kun kerran olen eroon päässyt niin varmuudella en toista kertaa erehdy!
perinteisesti parhaat verkot. Jo silloin kun sinua ei ollut olemassa edes isäsi villeimmissä unelmissa kuin korkeintaan pienenä toiveikkaana pilkkeenä sen silmäkulmassa.
dna ulkoistanut laskutuksen suoraan perintä firmaan ,itse maksoin laskun ajallaan virtuaali viiva koodi käänsi viite numeron väärin ja seuraava lasku oli perinnän jälkeen 10kertainen !!!!