Kokeneet alan harrastajat (tiedätte mitä tarkoitan) neuvokaa ja kertokaa tuloksistanne papparaiselle joka haluaa megakassit.
Vastaukset 4
Käy katsomassa www.newart.com/saline infusion.
Siellä on kerrottu kuinka saat massiviset kassit aikaiseksi.
Ei tarvitse rekisteröityä. Sivusto on englanniksi.
Homma on aika simppeliä.- exjuumassi
Kiitos vinkistä! Odottelen vain, että joku kertoo omista kokemuksistaan tuolla pallibodauksen saralla. Olen hieman itsekin kokeillut, mutta ei lisäinfo pahaa tee!
n 1/2 -1 litra on alkuun riittävä. Vehkeet ovat todella isot. ne kestää isoina n.1-1 1/2 vrk jotta saa TOD. ISOT ja kovan niin pumppaus käyntiin
ja panoks. Housut käyvät pieniksi kullin seudulta. Hauskaa ja kokemuksen kasvaessa litratkin lisääntyy. puhtaus on EHDOTON edellytys infuusioneste taitaa olla reseptin vaativaa ostettavaa.
kato googlelta salined cock ja saat paljon vinkkejä.- Ut. Elias
nasalin kirjoitti:
n 1/2 -1 litra on alkuun riittävä. Vehkeet ovat todella isot. ne kestää isoina n.1-1 1/2 vrk jotta saa TOD. ISOT ja kovan niin pumppaus käyntiin
ja panoks. Housut käyvät pieniksi kullin seudulta. Hauskaa ja kokemuksen kasvaessa litratkin lisääntyy. puhtaus on EHDOTON edellytys infuusioneste taitaa olla reseptin vaativaa ostettavaa.
kato googlelta salined cock ja saat paljon vinkkejä.Mielenkiintoista! Olen jostain lukenut, että nesteen voi itsekin valmistaa. Teelusikallinen merisuolaa litraan vettä ja se sitten steriloidaan keittämällä miel. kannellinen pannu täynnä. Annetaan jäähtyä n. 37 asteiseksi ja sitten ruiskulla pusseihin. Liekö totta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 139987
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.27936Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s42813- 39725
Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?48684- 56586
Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?67578Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?57575- 36568
- 76567