Vampyyri unessa

Minka88

Olimme menossa vierailemaan kotikaupunkiini koska oli sukujuhlat tulossa, olin miltei viimeisilläni raskaana, automatkalla huomasin jo jotain erikoista joku lava-autolla ajeleva mies ajoi koko matkan perässämme, pysähdyimme välillä ja siellä hän tuntematon mies seisoi tuijottamassa minua. Näytti hieman joltain narkomaanilta. Kun saavuimme perille , astuin ulos autosta mies tuli lähemmäksi minua ja alkoi uhitella oudolla kielellä. Huomasin että hän oli vampyyri eikä mikään narkkari. Lähdin juoksemaan karkuun, hän selvästi halusi tehdä minulle jotain pahaa, kissa hiiri-leikkiä jatkui ties kuinka ja kauan välillä olimme metsikössä juoksemassa välillä kaupoissa , liikenteen keskellä. Jonkun ajan päästä eksytin hänet , ja menin sukulaiseni luo. Olin todella peloissani, miksi ketään haluaisi minulle pahaa. Olimme valmistautumassa juhliin kun vampyyri hyökkäsi kimppuuni sängyn alta, avasi mahani terävillä kynsillään ja otti lapseni ja vei pois. Olen oikeastikin raskaana tällä hetkellä. Todella ahdistava uni.

2

250

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olin sci-fi-ajassa,jossa muut vampyyriporukat olivat hajallaan.Eksyin vieraalle planeetalle.Aluksi se keskustelu tuntui normaalilta,mutta yhtäkkiä alkoi tapahtua jotain outoa.Vampyyri ajoi minua takaa,no se johtaja,ja juuri kun se oli saamassa minut kiinni ,aloin lentäen paeta siitä ruumiista.Karsea uni.Mistä se kertoo.Masennuksestako?

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      468
      8422
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      119
      5790
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      254
      4738
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      56
      4589
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      62
      4089
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3910
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      167
      3712
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      90
      1678
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      91
      1154
    10. Mikä on viimeisin asia

      mitä olen sinulle kertonut?
      Ikävä
      42
      837
    Aihe