Miksi olet piilossa?

kö?
Eli huono itsetunto? Huonolla varustettuja on helppo rakastaa..
n>m
5301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mulla on aina rooli päällä 24 h vuorokaudessa. Se pitää httyset loitolla.

Äänestä

Miten niin piilossa? Selventäisitkö vähän?

Äänestä

rakastamaan tätä palstaa..

Äänestä

kymmenen tikkua laudalla
Me ollaan piilossa viimeisellä rannalla
Eikä kukaan meitä enää etsi, tää on tyhjä ja loputon leikki
Ja vain tuuli kuiskaa: "Kaikki pois piiloistaan"

http://www.youtube.com/watch?v=1vnu0qhMmQ8&feature=kp

Öitä...Kaivatulleni...

Äänestä

piilosilla,en tahdo paljoa huomiota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-aina rooli päällä- kirjoitti:

kö?
Eli huono itsetunto? Huonolla varustettuja on helppo rakastaa..
n>m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu