Muistaako kukaan.

Muistaako kukaan Mirkan nimistä naista haminasta, asui joskus 8vuotta sitten. Taisi myöhemmin muuttaa lappeenrantaa, jos en väärin muista. Todella mukava tyttö, lempinimikin taisi olla "peruna".

Kiitos etukäteen.
3446
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oliko trukkerilla myymässä,nakkei ja lihatsui

Äänestä

Vieläkö siellä ajelee taksia Regina niminen Venäläinen? Nuori 21v ja joku 160cm pitkä?

Äänestä
  • Haminassa ei ryssät taksia ajele,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


qwertyyyuu kirjoitti:

Muistaako kukaan Mirkan nimistä naista haminasta, asui joskus 8vuotta sitten. Taisi myöhemmin muuttaa lappeenrantaa, jos en väärin muista. Todella mukava tyttö, lempinimikin taisi olla "peruna".

Kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu