eli onko chrysler todellakin hommannut navigaattoriin suomen tiekartaston mutta ei suomen kielisiä valikkoja? ei olisi luullut olevan iso homma, mutta minä en sellaista ainakaan löydä? jos jollain on tietoa mahdollisesta julkaisusta tai jo olemassa olevasta ratkaisusta.
Voyafer Navigator kieli?
voyager
6648
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mulla navigaattorin (Becker) mukana tuli CD jossa on eri maiden karttoja mutta oli sen verran vanha ettei ollut suomen karttoja. Mulla ei ainakaan saa ilman CD:tä jossa on suomen kartat vaihdettua kieliversiota suomeksi. Mikä navi sinulla on?
löytyy
Traffic Pro 7.0 Europe sis. FIN aps 30 becker nav radiolle.
Saisi tuon 7 version? Surffailin tuolla mersu.net sivuilla mutta ei vielä löytynyt..
ainakin tuolta voisit läytää asiaan lisätietoa.
http://mersuforum.net/forum/viewtopic.php?t=10725&highlight=navi* bercker aps
kyllä mää ton löysin ja tiedän että uusimmassa ceereessä on myös kotimaamme tiestöä kuvattu. Ei vaan taida oikeesti olla niin kova tarve että tilaisin sen aatulandiasta reilulla 200 egulilla ;) Lähinnä hain sitä että jos jossain olis edullisesti tarjolla ylimääräinen.
laita yhteystiedot.