loiset on vallanneet minut! Yskin loisen toukkia ja jos satun nielaisemaan, ne menevät mahaan eivätkä suinkaan kuole, vaan suolistosta imeytyvät verenkiertoon. Tänään puraisivat vasempaan kankkuun. Osaa olla kipeä! Niskasta ne lähtivät ja vieläkin tuntuu semmosia kovia pahkuroita, joiden sisällä ne toukat varmaan just on. Kyllä minä ne vielä häädän itsestäni. Luultavasti olen saanut loisen kalasta.
Mennäänkö mies syömään sushia? :)
Mennäänkö mies syömään sushia? :)
Vastaukset 4
Vanhimmat
Varo lapamatoa. Yäks !
Joo, en tykkää itsekään. Tää on joku ihan oikeesti lihakseen pesiytyny loinen. Tuntuu ihan niitä kovia kalkkeumia, kun tunnustelee sormilla. Ja ne on tosi kipeitä. Voihan tämän saada tietenkin jostain lihastakin.. Hmm.. Eipä noista tiedä.
Rupesin painelemaan oikein voimalla niitä kipeitä patteja, niin yhtäkkiä tulvahti tosi paha maku suuhun. Olikohan se jotain niiden toukkien nestettä? Yritän nititstää niitä lihaksista kuoliaaksi..
Pitkästä aikaa poikkesin tänne, enkä muistanutkaan, miten hulluja täällä kirjoitellaan.