Olisiko minulle vielä miesystävää parihteseen, elämänkumppaniksi? Olen melko lailla elämässä kasvanut ja oppinut. Haluaisin rakastaa molemminpuolin kauniilla tavalla, koko sielusta asti.
Keskiyö
2
<50
Vastaukset
Hei
sinä tarkoitat sitä vanhanaikaista luottamuksellista rakkautta. olet kokenut sellaista ja sitä sinä ikävöit.
sinä olet tosiaankin nähnyt ja kokenut elämää, ihmisiä ja kohtaloita. nytkin mielessäsi on mies, mutta hän on jo lähdössä.
kyllä minä sinulle vielä hyvän miessuhteen näen, iloisen ihmisen. tietysti täytyy tehdä molemminpuolisia kompromisseja, mutta se kannattaa. älä pelkää, vaan antaudu sen tuulen vietäväksi, kun sinua kysytään.
saat viestin, tai voi se soittokin olla, se on jonkin paikan lopettajaisiin. siellä te olette molemmat.
aika kivalta tuo näyttää, usko vain hyvää ja silloin hyvä tulee sinun luoksesi.
t. Keskiyö- Uusiin
Voiko tuo olla jonkin tilanteen "lopettajaisiin", lopettamiskesi, välimatkan ja etäisyyden lopettamiseksi, tämänhetkisen tilanteen lopettamiseksi ja muuttamiseksi, Että sen vuoksi saisin viestin, että tämä etäisyys halutaan pois väliltämme ja kävisimme keskustelua siitä? Osaatko kuvailla miehen ulkonäöstä jotain?
Kiitos, kun katsoit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614308KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1373021Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452342Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?452254- 241873
- 911832
- 281586
- 221539
- 1481384
- 321200