Auttakaa minnuuu

Iltaa kaaleet! aattelin semmosta että etin vähän vanhempaa kaaleen naista kaikkie mukavan piirteessä oon 18v ja naine saa olla minkä ikäne tahansa mutta vanhempi luottamus on aina 110%
1144
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onkos sinulla kasvanut parta, jo kaalon mies? Jos on ,me voitas ajaa samalla koneella kasvoista pois ylimääräiset karvat pois. Kun niitäkin tuppaa tulemaan naamalle

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kaalon mies kirjoitti:

Iltaa kaaleet! aattelin semmosta että etin vähän vanhempaa kaaleen naista kaikkie mukavan piirteessä oon 18v ja naine saa olla minkä ikäne tahansa mutta vanhempi luottamus on aina 110%

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu