Mitään "pahaa" en ole tehnyt eikä pahoja jää muisteltavaksi. Mutsi (n.50v) kuoli hiljattain ja faijan kanssa ollaan kuin kirvesmiehet keskenämme. Hän on kirvesmies ja minä en.
Parin viikon putki perustutkinto tuli suoritettua, ja vähäisestä syömättömyydestä tai viimoisten päivien arabian "kaakeloinnista" ei jäänyt todisteita. Vaivoja ei esiintynyt.
Olen nytkin kännissä, ja mainostan, että paskan puhujia parempi se sinkku elämä on. Miltäpä kuulostaa "ai se ottaa jotain nappia sen kanljan kanssa, olisin antanut mutten enää anna".
Epileptikko ja kännissä!
1
203
Vastaukset 1
- Hugo.
Mitäs pahaa absenorissa ja alkoholissa on? Älä kuitenkaan juo itseäsi kuolleeksi ja hae apua, jos tuntuu, että kuolet ilman alkoholia. Vieroitusoireet voi olla pahat ja etenkin, jos lääkkeet jää ottamatta ja pajon juot, niin jo alkoholista saat vieroitusoireet.
Absenorin pitäisi hillitä aika hyvin kohtauksia ja säännöllisesti otettuna elämä alkaa maistumaan.
Vappu oli ja aika moni on sen jälkeen vieläkin krapulassa. Noita marin käyttäjiä näköjään riittää ja kovempienkin huumeiden ja hautaanhan ne vie ennenaikaisesti vähitelleln tai jopa nopeasti.
Kuten Reetta Kälviäinen sanoi erään potilaan sanoneen:"Epileptikko ei viettää boheemielämää". Eli yritä keksiä mm. urheilusta tai opiskelusta itsellesi muuta tekemistä ellet ole töissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 3913107
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i1822473- 361902
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2831668- 541189
Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa282990Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤248826- 80823
- 49683
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46601