Cocksin matsi livenä tv2

Osu päällekkäin lätkämatsin kanssa joten ei paljon katsojia ole paitsi ehkä minä,cocks voitti just päättyneen finaali sarjan toisen pelin
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä ainakin katsoin, sitten meitä oli kaksi

Äänestä

Mitä väliä, näkyy tai ei.

Ei voi vähempää kiinnostaa.

Äänestä
  • Se on sinun tappiosi jos ei kiinnosta, mahtava laji ja riksulaiset huippuja, niin miehissä kuin nuorissakin.

    Äänestä

Onneks olkoon Cocksin pojat SM tittelistä...Tulipa muuten myös tosi hyvää mainosta Riksulle ja Riksun käsipallolle Toiminnanjohta Julkkis urheilija Ringa Ropon väliaika haastattelussa..Ringan haastattelu 50min kohdalta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surku.. kirjoitti:

Osu päällekkäin lätkämatsin kanssa joten ei paljon katsojia ole paitsi ehkä minä,cocks voitti just päättyneen finaali sarjan toisen pelin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu