Onnea Conchitalle/Itävallalle!

Ennustan, että 10 - 15 vuoden päästä Tom edustaa viisuissa ihan oman itsensä näköisenä.
387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viisumeininki seksuaalivähemmistöjen äänitorveksi ja pelleilyksi.
Mitä raflaavamman tai ylikorostuneemman epänormaali teema, sitä suuremmat mahdollisuudet voittaa.
Perushomous ei ole enää mistään kotoisin.

:D

Nim. En katsonut, eikä kaduta

Äänestä
  • Suomessakin on ollut.vuosia drag-artisteja. Ei aina ole homoja

    Äänestä

Tyhjänpäiväinen biisi, taisi voittaa vaan siksi, että esittäjänä oli drag. Suurin osa biiseistä oli mitäänsanomattomia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kultatukka kirjoitti:

Ennustan, että 10 - 15 vuoden päästä Tom edustaa viisuissa ihan oman itsensä näköisenä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu