Curly or straight... Just don't know, like them both though... #curly #straight #hair #decision #lovemyhair #brunette #hiukset #vaikeita #valintoja #huomiselle #juhlapäivä #selfiet #selfie xxx
Jassun vaikeita pohdintoja
pipi mikä pipi
6137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sillähän voi olla molemmat. Ylätukka suora, alatukka käkkärä. Mikä ongelma?
Siis yläpään karvat suorat, alapään karvat saa pitää käkkäröinä. No problemos at all, Jasmin!
No, se voi kihartaa oikean puolen ja pitää vasemman puolen hiuksistaan suorana. Tai sitten voi ekaks kihartaa hiukset ja juhlien puolivälissä suoristaa ne. Tai laittaa nutturan tai letit niin ei tartte miettiä suoraa eikä kiharaa. What´s the problem? Aina se tekee yksinkertaisista asioista elämää ja elokuvaa suurempaa!
Onneks kihlattu on kalju! Muuten tulis jo liian vaikeaa jos pitäis murunkin hiuksien asentoa miettiä!
Tässä syy miksi ei voi mennä töihin, ei ehtisi ulos ennen puolta päivää. Vaikea ressua kuvitellakaan missään työyhteisössä, lol!
Tytöhaastattelu kaatuisi tähän: suora vaiko kihara?
Ei ehtisi haastatteluun.
Täytyisikin esittää kysymys toisella tavalla: Mikä on tilanteeseen sopivin/mikä on tässä tilanteessa trendikkäin? Nythän emme voi neuvoa, koska emme tiedä oliko kampaus tarkoitettu pubiimme vaiko labourin johtohenkilöiden tapaamiseen..
Jos pubiin, niin siellä voi myös revitellä ja vetäistä molempia samaan kampaukseen, jos ei osaa päättää :)