Tähän alle määritelmiä, kiitos!
Huuhaan syvin olemus?
11
958
Vastaukset
- potaskaa
koko hoito!!
se on ollut, huuhaata on ollut pelkkä nimi.
Onkos vaihtunut vain sefun nimi vai myös sukupuoli ja jos on niin miksi?On vaihtunut, tai sitten ei - siis nimi ja/tai sukupuoli, ja jos on, niin mistä minä tiedän, miksi?
- puutaheinää
alusta loppuun!
- Jassu
on ihan pelkkää huuhaata.
- Doe 10
Ehkä Sokrates osaisi tähän vastata.Itse työnnän tänne joskus mielettömiä ajatuksia,jotka eivät kuitenkaan kaikkien lukijoitten mielestä ole niinkään mielettömiä ;)) Porukkaa samalla aaltopituudella...?
- Laardibonanza
Huuhaa on alitajunnan tuottamaa rajoittamatonta energiaa, joka yksilön pollan kypsyysasteen mukaisesti tuottaa iloa tai sitten ei.
Huuhaata on kaikki, mitä ihminen tekee. Pystyykö kukaan nimeämään ainuttakaan vapaa-ajan harrastusta, jossa olisi jotain mieltä? Sauvakävelyä ja vesijuoksua on turha yrittää.
Huuhaa käsittelee kaikkia asioita tasapuolisesti poislukien maailman luominen ja Matti Vanhanen.
Huuhaa sopii myös savolaisille.- ruoka on eläväisen energiaa
>Pystyykö kukaan nimeämään ainuttakaan ....>>>>
Miten olisi onkiminen tai marjastus, sienestys,
jos käyttää keräämänsä tuotteet omaksi ravinnokseen?
Tietenkin; mitä on vapaa-aika ja mitä ovat harrastukset!?
Mieti näitä, Laardibonanza...
- hihhulihei
Hiihun haahun on taman palstan syvin olemus.
- masa
Huuhaan syvin olemus on saada kirjoittaa, mitä milloinkin mieleen juolahtaa...
- Samu-75
... kipata muilta palstoilta kaikki epäoleellinen tänne?
Taidan ryhtyä tuumasta toimeen..
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h32681Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1052404Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv42209Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.441824- 311396
Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141343- 1761125
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden891040Persu ajoi autoa
Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1201023Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?79883
