Niinivaaran terveysaseman ajanvaraus

Ajanvaraushoitajat eivät osaa hommiansa, ovat happamia ja töykeitä. Puolestani voisivat lentää sinne minne aurinko ei paista.
141709
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

kävin asemalla oli ylimielinen suhtautuminen nuori tyttö.asiallinen käytös pitää olla.VAIHTOON.

Äänestä

viime talvena oli hyvä palvelu.vaalea tyttö ajanvaraajana.kaikki ok.

Äänestä

Minäkin samoin tyytymätön Niinivaaran terv.aseman naisiin, ei ole kiva asioida siellä kun ovat töykeitä, ei sinne kukaan mene kiusaaminen mielessä vaan hoitoa saamaan vaivoihinsa, olisi paljon mukavampi käydä kun olisi ystävälliset hoitajat. Miten me voitaisiin tehdä valitukset moisista. Jos on kakkaduuni niin ei se ole asiakkaiden vika, vaihtakoot ammattia, ei tule ikävä.

Äänestä

palvelu ammatti.kaikki ei sovi.luonteenlaatu.mielenterveys ongelmat.terveyskeskusta kun ei arvosteta, arvauskeskus.ehkä kaikilla ei riitä pätevyys yksityisille,tietysti kaikki ei halua.nuorilla on joskus ylimielinen asenne,mutta kun ikää, työkokemusta tulee asenne muuttuu.olen käynyt niinivaaran terv.asemalla,nuoria tyttöjä ollut,osalla kiva asenne.

Äänestä

nuoret tytöt kiukuttelevat joskus,mutta kun asioista ruvetaan puhumaan ne punastuvat ja nolostuvat.kokemattomuus,kyllä työelämä opettaa.

Äänestä

lääke preseptin uusinta 2vkoa.lieksa samana päivänä.omalääkäri penttilä takavuosina samalla kertaa kun kävit eli heti.nyt sähköinen presepti luulisi hoituvan heti.ilmeisesti vedätellään.yritetään ulos päin näyttää että on kiire? pitkä aika oottaa kun särkee.

Äänestä

hoitsut ovat sexyjä.kiva käydä.nuoria misuja hymyssä suin.apua!

Äänestä

nuoria tiukkoja pimatsuja.kivasti keikuttavat tuolilla.silmän ruokaa saa samalla.

Äänestä
  • Tyhjän valittajat ovat todellisuudessa luulosairaita ihmisiä. Oikea hoitopaikka heille ei ole Niinivaaran terveysasema, vaan Paiholan suljettu osasto. Siellä saisitte arvollenne sopivaa palvelua.

    Äänestä

joo.pitää paikkansa.vanhat tylsistyneet ukot ja mummot.aina valitetaan jostakin.huono palvelu,eläke ei riitä,mutta peliautomaatteihin riittää rahaa.älä pelaa jos valitat eläkeen pienuutta.

Äänestä
  • Totta. Valituksen määrä on aina vakio, vaikka saisivat hunajaa kultalautaselta.

    Äänestä

............

Äänestä

nuoria söpöjä hoitsuja lisää niikalle niin on kiva käydä.

Äänestä

,,,,,,,,,,,,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex niikalainen kirjoitti:

Ajanvaraushoitajat eivät osaa hommiansa, ovat happamia ja töykeitä. Puolestani voisivat lentää sinne minne aurinko ei paista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu